تلاش برای خروج کارخانه نئوپان شموشک کردکوی از بن‎بست
تعداد بازدید تعداد بازدید: 938 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:01 ب.ظ، سه شنبه، 12 دی، سال 1391 نظرات بدون نظر

اعضای کمیته حمایت قضایی از سرمایه‎گذاری استان این بار در کارخانه نئوپان‎سازی شموشک کردکوی گردهم آمدند تا برای خروج این کارخانه از بن‎بست، راه چاره‎ای بیاندیشند.

13901225000077_PhotoAبه گزارش رادکانا به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی دادگستری کل استان گلستان، دبیر کمیته حمایت قضایی از سرمایه‎گذاری استان گلستان در این نشست، حل مشکل سرمایه‎گذاران را اولویت کار این کمیته برشمرد و گفت: نگاه ما در دستگاه قضایی دیدگاه حمایتی است و به همین منظور همه تلاش خود را برا رفع موانع سرمایه‎گذاری در چارچوب قانون انجام می‎دهیم.

عباس پوریانی با اشاره به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به نام “سال تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی” اظهار داشت: ما با قرار گرفتن در کنار سرمایه‎گذاران تلاش می‎کنیم برای تحقق این شعار گام‎های عملی برداریم.

وی تاکید کرد: از سر گرفته شدن دوباره خط تولید این کارخانه علاوه بر کمک به خروج سرمایه‎گذاران آن از بحران مالی و کمک به چرخه تولید کشور، زمینه ی کار دوباره برای دست کم 200 کارگر را فراهم می‎کند.

وی در ادامه این نشست با تاکید بر پرداخت همه حق و حقوق کارگران این کارخانه گفت: شرط پرداخت بدهی‎های معوق این کارخانه از فعال شدن دوباره خطوط تولید آن است.

همچنین مقرر شد در آینده نزدیک نشستی با حضور دادستان و فرماندار کردکوی با کارگران این کارخانه به منظور بررسی و حل مشکلات آنان برگزار شود.

در پایان این نشست قرار شد همه اعضای کمیته تلاش خود را برای خروج این کارخانه از بحران به کار گیرند.

ارسال نظر