تلاش علی اکبر در مقابل تنها ۲۰۰ هزار تومان
تعداد بازدید تعداد بازدید: 395 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:58 ق.ظ، پنج شنبه، 9 بهمن، سال 1393 نظرات یک نظر

بعد از اینکه سالن ورزشی شهدای بالاجاده در فروردین ۹۲ افتتاح شد چند ماهی ورزشکاران روستا در سردرگمی به سر می بردند که بالاخره متصدی سالن جهت اجاره و رسیدگی به سالن کیه؟ تا اینکه حدود ۱۳ ماه پیش علی اکبر بالاجاده به عنوان متصدی معرفی شد.

500_akbar balajadeh 2به گزارش رادکانا، بعد از اینکه سالن ورزشی شهدای بالاجاده در فروردین 92 افتتاح شد چند ماهی ورزشکاران روستا در سردرگمی به سر می بردند که بالاخره متصدی سالن جهت اجاره و رسیدگی به سالن کیه؟ تا اینکه حدود 13 ماه پیش علی اکبر بالاجاده به عنوان متصدی معرفی شد.

از اون زمان تا حالا سالن منظم تر و بهتر شده و اکثر ورزشکارانی که به این سالن مراجعه می کنند از رزرو سانس تا تحویل سالن در سانس مقرر و نظافت سالن ابراز رضایت می کنند.

این شد که سراغ علی اکبر بالاجاده اومدیم تا ضمن تقدیر و تشکر از ایشون گپ و گفتی کوتاه راجع به سالن ورزشی داشته باشیم .

در حین گفت و گو متوجه شدیم که ایشون وضعیت شغلی مناسبی نداره. حالا در ادامه بیشتر راجع به اون صحبت می کنیم:

-بعد از سلام و احوالپرسی خواستیم خودشو معرفی کنه:

علی اکبر بالاجاده، متولد 1362 ، نگهبان سالن ورزشی شهدای روستای بالاجاده

-وظایف تو در سالن ورزشی چیه؟

سانس بندی ها،حساب و کتاب و تحویل هزینه ها به شورای ورزشی و نظافت سالن که صبح شنبه و سه شنبه انجام میدم و بسیار هم مشکله.

-شروع سانس ها از چه ساعتیه و تا کی سانس دهی می کنید؟

از ساعت 2.5 بعداز ظهر تا ساعت 11.5 شب زمان اجاره سالنه اما ما به خاطر مردم تا ساعت 1.5 شب هم هستیم و حتی در ایام نوروز پیش اومده که تا صبح اینجا بودیم.

-فکر میکنی تو این چند وقت چی باعث شده که مردم ازت راضی باشند؟

من فقط به وظیفم عمل می کنم.نظافت سالن و سر وقت تحویل دادن سالن به صاحب سانس و همچنین رفاقت و برخورد درست با ورزشکارا.

-شغلت فقط همینه؟ اینجا چقدر درآمد داری؟

بله شغلم همینه- ماهیانه 200 هزار تومان حقوق منه

-200 هزار تومن که قطعا کفاف نمیده، واقعا چطور زندگیتو می چرخونی؟

گاهی اوقات صبح ها کارگری می کنم اما خب ساعت کار سالن اجازه نمیده. چند بار رفتم اما چون ساعت دو و نیم باید سانس تحویل می دادم دو ساعت آخر کار رو رها کردم و صاحب کار از من نارحت شد.

-یه سری کمبود ها در سالن احساس میشه، مثلا سرویس بهداشتی، نبود آویز، آب آشامیدنی، وسایل سرمایشی و گرمایشی و حتی نبود توپ فوتسال و والیبال برای سانس ها. چرا این کمبود ها برطرف نمیشه؟ آیا این ها جزو وظایف شما نیست؟

اینها همشون هزینه داره و مخارج سالن به عهده من نیست و من اجازه این رو ندارم. از خرید آویز گرفته تا مایع دستشویی برای سرویس بهداشتی و خرید وسایل سرمایشی و گرمایشی و توپ به عهده من نیست. من فقط ویظفه نظافت شون رو دارم. چون مردم من رو مسئول می دونن و مشکلات رو به من گوشزد می کنن من هم به مسئولین اطلاع دادم.در مورد توپ هم باید بگم که من با پول شخصی خودم یه توپ تهیه کردم و گاهی اوقات اونهایی که توپ همراهشون نیست بهشون قرض میدم.

-هزینه اجاره سانس ها چقدره؟شده که روزی بدون سانس باشید؟

هزینه اجاره ماهیانه 60 هزار تومان و تک سانس 15 هزار تومنه. نه نشده، ما هر روز سانس دهی داریم.

-صحبت آخرت با بالاجاده ای ها و شورای اسلامی و شورای ورزشی چیه؟

مردم بهم لطف دارند، ازشون تشکر می کنم که این مدت منو تحمل کردن امیدوارم بتونم همچنان در برابرشون درست به وظایفم عمل کنم. فقط تنها خواهشی که ازشون دارم اینه که لطفا نظافت سالن رو رعایت کنند چون واقعا تمییز کردن سالن به این بزرگی خیلی سخته.

از مسئولین روستا هم می خوام که حقوقم رو افزایش بدن چون واقعا حقوق معقولی نیست. اونها حتی یه دست گرمکن ورزشی هم به عنوان متصدی بهم ندادند.ضمنا خواهش می کنم از برگزاری مراسمات حاشیه ای که به کف پوش سالن صدمه میزنه و یا نظافت رو به شدت مشکل میکنه مثل سرو آش جداً خودداری کنند.

گاز سالن ورزشی هنوز وصل نشده و شوفاژها کار نمیکنن و من با یه بخاری برقی اینجا سر میکنم.به مشکلات اینجا لطفا و خواهشا رسیدگی کنید./پایگاه اطلاع رسانی روستای بالاجاده

انتهای پیام/

majid می گوید:

عاقا ما یک شب رفتیم دوستان بازی داشتن از سرما یخ کردیم
یک بخاری نمیتونن بگیرن !؟ 😐
یعنی چه !

ارسال نظر