تمام تمرکز دشمن روی جنگ نرم و اقتصادی است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 375 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:45 ب.ظ، یکشنبه، 21 دی، سال 1393 نظرات بدون نظر

مسئول بسیج رسانه استان گلستان گفت: امروزه تمام تمرکز دشمن روی جنگ نرم و اقتصادی است تا به انقلاب ضربه بزند.

705836به گزارش رادکانا به نقل از مهر، محمد جعفری در مراسم گرامیداشت روز بسیج رسانه که ظهر یکشنبه برگزار شد، اظهار کرد: هر جا انقلاب نیاز داشته باشد بسیج در خط اول دفاع از انقلاب اسلامی بوده است.

وی با بیان اینکه امروزه تلاش جبهه صهیونیست از طریق رسانه ها است تا به اهداف خود برسند، افزود: باید با روحیه دفاع مقدس به کمک رسانه ها جبهه متحد و محکمی برای خنثی سازی تبلیغات رسانه ای دشمنان تشکیل دهیم.

جعفری ادامه داد: 21 دی ماه سالروز شهادت خبرنگار شهید غلامرضا رهبر و روز بسیج رسانه نامگذاری شده است و ما باید از این شهیدان در حوزه رسانه الگو بگیریم.

وی افزود: تلاش ها و روحیه جهادی این شهید ستودنی بود چرا که از هیچ کوششی دریغ نمی کرد و ما باید دنباله رو راه شهدا باشیم و از این فرهنگ الگو بگیریم.

وی با بیان اینکه بسیج رسانه از ابتدای امسال چهار همایش برگزار کرده است، افزود: در اردیبهشت ماه همایشی با محوریت تحقق شعار امسال و معرفی بسیج رسانه داشتیم.

جعفری ادامه داد: مراسم روزخبرنگار، همایش بسیج و رسانه به میزبانی سپاه نینوا استان گلستان از دیگر برنامه های ما بود.

مسئول بسیج رسانه استان گلستان گفت:  با اشاره به صله ارحام رسانه ایی افزود: این کار در آینده باید ادامه داشته باشد و تورهای رسانه ایی داشته باشیم.

جعفری گفت: اوایل بهمن ماه در حوزه آموزش یک دوره آموزش خبرنگاری برای بالا بردن توان علمی خبرنگاران برگزار خواهیم کرد.

وی تصریح کرد: با همکاری شما باید بتوانیم بسیج رسانه را آنچنان که شایسته است به جایگاه واقعی خودش برسانیم.

مسئول بسیج رسانه استان گلستان با بیان اینکه فضای رسانه ایی آنطوری که باید باشد نیست، گفت: با ورود بسیج به این عرصه فضا و روحیه جهادی و انقلابی که مد نظر مقام معظم رهبری است را تزریق کنیم.

جعفری خاطر نشان کرد: امروزه تمام بلندگوها و تلاش دشمنان برای این است که صدای انقلاب را خاموش کنند.

مسئول بسیج رسانه استان گلستان تصریح کرد: اگر بسیج در این عرصه وارد بشود ثابت کرده است که می تواند کارهای بزرگی انجام دهد.

انتهای پیام/

ارسال نظر