تمام توان خود را به کار گرفته ایم تا انتخابات ۱۰ اردیبهشت در سلامت و امنیت کامل برگزار شود
تعداد بازدید تعداد بازدید: 153 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:00 ب.ظ، سه شنبه، 7 اردیبهشت، سال 1395 نظرات بدون نظر

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و رئیس ستاد انتخابات استان گفت: مرحله دوم انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در سه حوزه انتخابیه استان گلستان شامل ۱۰ شهرستان برگزار می شود که از این حیث نسبت به سایر استانهای کشور، ما روزهای پرکارتری را سپری می کنیم.

1461639067_img_0006به گزارش سرویس سیاسی رادکانا، “علی اصغر طهماسبی” در سی و پنجمین جلسه ستاد انتخابات استان با بیان آمادگی کامل این ستاد برای برگزاری یک انتخابات پرشور، اظهار کرد: همه امکانات و ملزومات از قبل پیش بینی شده و محیّا است، تعرفه ها نیز در اختیار فرمانداریها قرار گرفته و مهرهای مرحله دوم آماده است.

وی ادامه داد: همچنین کاربران و نیروهای حاضر در شعب اخذ رأی از سوی فرمانداریها مشخص شده و آموزشهای لازم را فرا گرفته اند.

رئیس ستاد انتخابات استان خاطرنشان کرد: انتخابات یکی از اجزای دموکراسی است و باید برگزار شود تا مردم بتوانند بصورت مستقیم در تعیین سرنوشتشان سهیم باشند.

طهماسبی در پایان گفت: نگاه ما در مرحله دوم برگزاری انتخابات همان نگاهی است که قانون تعریف کرده، ما تمام توان خود را به کار گرفته ایم تا انتخابات 10 اردیبهشت در سلامت و امنیت کامل برگزار شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر