تمسخر تریبون نمازجمعه در رسانه ملی/سکوت دستگاه های نظارتی + فایل صوتی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 591 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:07 ق.ظ، دوشنبه، 1 آبان، سال 1391 نظرات بدون نظر

سکوت دستگاه‌های نظارتی و عدم انجام وظایف قانونی آن‌ها صدا و سیما را در برابر اینگونه بی‌نزاکتی‌ها بی‌تفاوت کرده و رسانه ملی بدون دغدغه و بی‌تفاوت نسبت به ارزش‌ها راه خویش را ادامه می‌دهد.

این روزها تمسخر شخصیت وجایگاه های مورد احترام در رسانه ملی عادی شده است ومخاطبان رسانه روزی تمسخر عالم  جلیل وقدر  آیت الله مقدس اردبیلی را از شبکه سه می بینند و روز دیگر تقلید صدای واعظ مشهور شهر وامروز تمسخر تریبون نماز جمعه ویکی از ائمه جمعه تهران رابشنوند.

به گزارش تبریز بیدار به نقل از تعامل در یکی از برنامه های عصرگاهی رادیو جوان بخشی پخش گردید که تریبون نمازجمعه ویکی از ائمه جمعه مشهور تهران را مورد تمسخر قرار داده ودر اولین لحظه شنیده شدن تداعی گر نماز جمعه وخطیب نمازجمعه را به مخاطب القا می نماید، شاید این بار هم سازمان ومدیرانش این اتفاق را با جلوگیری چند روزی از پخش برنامه بپوشانند اما شکستن قبح تمسخر علما به ویژه شخصیتهای تاثیر گذار نظام هم صدا با رسانه های بیگانه در رسانه ملی جای تعجب دارد.

سکوت دستگاه های نظارتی و عدم انجام وظایف قانونی آن ها صدا و سیما را در برابر این گونه بی نزاکتی ها بی تفاوت کرده و رسانه ملی بدون دغدغه و بی تفاوت نسبت به ارزش ها راه خویش را ادامه می دهد
حال باید منتظر تمسخر شخصیتهای دیگر در رسانه ملی باشیم؟!

ارسال نظر