تمسک به قرآن کریم تضمین کننده زندگی دنیوی و اخروی انسان است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 442 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:40 ب.ظ، یکشنبه، 1 دی، سال 1392 نظرات بدون نظر

حجت‌الاسلام محمودی در جمع برگزار کنندگان جلسات قرآنی،بر فهم و درک عمیق از کلام الهی در کنار قرائت آن تأکیدو تمسک به قرآن کریم را تضمین کننده زندگی دنیوی و اخروی انسان دانست.

73453به گزارش خبرنگار رادکانا، حجت‌الاسلام غلامحسین محمودی رئیس اداره تبلیغات اسلامی کردکوی،در جمع برگزار کنندگان جلسات هفتگی قرائت قرآن،با بیان این مطلب که، یکی از مهمترین وظایف ما در این برهه از زمان تدبر و عمل به قرآن است،خاطرنشان کرد:معنای تدبر در قرآن این است که خواننده آن هنگام تلاوت به معانی آیات توجه کند، در آن تفکر نماید و پس از اندیشیدن از معارف قرآن درس بگیرد و سرگذشت‌های آن برای او عبرت‌آموز باشد.

وی در ادامه،تمسک به قرآن کریم را تضمین کننده زندگی دنیوی و اخروی انسان دانست و افزود: باید مفاهیم و مبانی قرآنی در همه بخش های جامعه ساری و جاری شود.


مخاطبان محترم پایگاه خبری تحلیلی رادکانا می توانند اخبار، مقالات، اشعار، مطالب طنز، تصاویر و هر آن چیزی که در قالب اقتصاد، فرهنگ و هنر جای می گیرد را به آدرس info@radkana.ir ارسال کنند تا در سریع ترین زمان ممکن به نام خودشان و به عنوان یکی از مطالب ویژه رادکانا منتشر شود.

همچنین می توانند سوژه های خبری و مشکلات شهرستان را جهت پیگیری از طریق ایمیل فوق یا سامانه پیامک ۳۰۰۰۲۷۲۰۱۰ با ما در میان بگذارند.

ارسال نظر