تنها تفکری که باعث نجات انقلاب شد تفکر بسیجی است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 538 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 4:26 ب.ظ، یکشنبه، 10 آذر، سال 1392 نظرات بدون نظر

غلامرضا منتظری گفت: بسیجیان عزیز از تفکر بسیجی فاصله نگیرند زیرا برای حفظ انقلاب و آرمان های امام (ره) راهی جز تحقق تفکر بسیجی نداریم.

IMG_5270به گزارش خبرنگار رادکانا، دکتر غلامرضا منتظری مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان در یادواره 54 دانش آموز شهید و 11 فرهنگی شهید شهرستان کردکوی ضمن یاد و خاطره از دانش آموزان شهید در هشت سال دفاع مقدس عنوان کرد: تنها تفکری که باعث نجات انقلاب شد تفکر بسیجی است.

وی افزود: در تفکر بسیجی اخلاص و تقوا وجود دارد که این اخلاص و تقوا موجبات پیروزی اسلام در هر نبردی را فراهم می کند.

دکتر منتظری در ادامه با اشاره به ویژگی های تفکر بسیجی گفت: توکل، توسل، ارتباط نزدیک با خداوند متعال، پای بندی به نماز اول وقت از ویژگی هایی تفکر ناب بسیجی است که شما دانش آموزان باید این تفکر خاص را در خود بپرورانید.

وی افزود: از ویژگی های دیگر تفکر بسیجی ایثار و شهادت طلبی است که برای حفظ اسلام و انقلاب از خون و جان خود گذشتند که این صحنه ها برای همیشه تاریخ ستودنی است.

منتظری ادامه داد: بسیجیان عزیز از تفکر بسیجی فاصله نگیرند زیرا برای حفظ انقلاب و آرمان های امام (ره) راهی جز تحقق تفکر بسیجی نداریم.

مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان در پایان خطاب به دانش آموزان تأکید کرد: شهید محمد حسین فهمیده از جنس شما و از سن شما دانش آموزان بسیجی بود.

وی افزود: توکل و توسل به خداوند متعال باعث انجام این اقدام ارزشمند از سوی دانش آموز شهید محمد حسین فهمیده شد.

لازم بذکر است که یادواره 54 دانش آموز شهید و 11 فرهنگی شهید صبح امروز بمناسبت گرامیداشت هفته بسیج با حضور مقامات استانی و شهرستانی، خانواده های شهدا، جانبازان و ایثارگران، فرهنگیان و دانش آموزان در مسجد پیروان ولایت روستای النگ برگزار شد.

ارسال نظر