تنها راه نهادینه کردن معنویت در جامعه آشنایی جوانان با آیات قرآن است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 99 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:17 ق.ظ، پنج شنبه، 4 خرداد، سال 1396 نظرات بدون نظر

مدیر مجتمع رستگاران کردکوی گفت: امروز در شرایطی که نسل جوان در برابر حمله دشمن قرار گرفته است حضرت علی اکبر (ع) بهترین و بزرگترین الگویی است که می تواند جامعه جوان را از آسیب و گزند دشمنان اسلام حفظ کند.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ حجت‌الاسلام مهدی تقی پور، در جمع نمازگزاران مسجد بقیه الله الاعظم (عج) با بیان اینکه امام حسین(ع) فرمود؛ در میان انسان‌ها، علی اکبر(ع) از نظر خلق و خوی، منطق، ظاهر و باطن شبیه‌ترین فرد به پیامبر اکرم (ص) است، اظهار کرد: همان‌گونه که پیامبر خدا (ص) در قرآن کریم به‌عنوان اسوه برای جامعه بشری معرفی می‌شود، جوانانی که می‌خواهند الگویی داشته باشد، باید از حضرت علی اکبر (ع) الگوبرداری کنند.

مدیر مجتمع رستگاران کردکوی ضمن تأکید برضرورت شناخت ابعاد زندگی حضرت علی اکبر(ع) و سبک زندگی ایشان برای نسل جوان به‌عنوان الگوی جوان موفق، گفت: امروز در شرایطی که نسل جوان در برابر حمله دشمن قرار گرفته است حضرت علی اکبر (ع) بهترین و بزرگترین الگویی است که می تواند جامعه جوان را از آسیب و گزند دشمنان اسلام حفظ کند.

حجت‌الاسلام تقی پور در خاتمه با اشاره به این که تنها را نهادینه کردن معنویت و پاک دامنی در نسل جوان توجه به آیات قرآن است، ابراز کرد: الگوهای فراوانی در قرآن مانند سوره یوسف(ع) وجود دارد که جوانان می‌توانند آنها را سرمشق خود قرار دهند.

انتهای پیام/

ارسال نظر