تنها ۳ روز به ارسال فرم ها و تصاویر باقیمانده است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 131 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:16 ق.ظ، شنبه، 2 اردیبهشت، سال 1396 نظرات بدون نظر

باوجود اینکه هشتمین همایش جوان و انتظار در ۱۸ اردیبهشت ماه در شهرستان کردکوی برگزار می شود تنها ۳ روز به ارسال فرم ها و تصاویر برای داوری در این دوره از همایش باقیمانده است.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ باوجود اینکه هشتمین همایش جوان و انتظار در20 اردیبهشت ماه در شهرستان کردکوی برگزار می شود تنها 3 روز به ارسال فرم ها و تصاویر برای داوری در این دوره از همایش باقیمانده است.

شیوه داوری همایش بدین شرح است:

با عنایت به اینکه طبق اطلاعیه شماره 1 در 3 بخش مجزا برگزیدگانی خواهیم داشت ، داوری این بخشها نیز به صورت مجزا انجام خواهد شد.

بخش اول و دوم: (انتخاب جوانان موفق در حوزه های 4 گانه تحصیل ، تهذیب ، ورزش و اشتغال) 5 داور خواهد داشت که عبارتند از : نماینده ادارات فرهنگی ، نماینده ورزش و جوانان ، نماینده دانشگاهها ، یکی از منتخبین هفت دوره گذشته بر حسب علاقه مندی خودشان و نماینده دبیرخانه همایش جوان و انتظار.

در بخش سوم که مسابقه عکس می باشد و شرکت برای عموم افراد 15 الی 30 سال آزاد است ، یک داور عکاس استانی آثار را داوری می نماید. شیوه بررسی در 3 بخش به صورت ذیل می باشد:

بخش اول : در این بخش فرم های ارسال شده در سه رده سنی (15 الی 18 سال ، 19 الی 24 سال و 25 الی 30 سال) و سه گروه مجزا (علمی ، فرهنگی و ورزشی) تقسیم و جداگانه داوری می شوند.

در هر رده سنی حوزه موفقیت هر گروه جداگانه بررسی می شود و در صورت برابری امتیاز در هر گروه ، حوزه موفقیت بعدی لحاظ می گردد. بعنوان مثال اگر دو ورزشکار امتیاز برابر داشته باشند، به موفقیت های علمی و فرهنگی آنها نگاه خواهد شد.

بخش دوم : در این بخش فرم های رسیده در سه رده سنی (15 الی 23 سال ، 24 الی 32 سال و 33 الی 40 سال) بررسی می گردد و افرادی که بیشترین توفیق را در ایجاد اشتغال از طریق ارائه خدمات و یا تولید داشته اند منتخب می گردند.

بخش سوم : امتیاز اصلی این بخش بیشترین بازدید مردمی از تصویر می باشد که 15 امتیاز خواهد داشت و 5 امتیاز نیز در اختیار داور هنری (عکاس استانی) است که مجموع امتیازها سه نفر منتخب را مشخص خواهد نمود.

با توجه به اینکه تنها 3 روز تا ارسال فرم و تصویر باقیمانده است و امکان تمدید هم وجود ندارد، هر چه سریعتر فرم های خود را ارسال نمایید.

با تشکر 2/2/96
دبیرخانه جوان و انتظار

انتهای پیام/

ارسال نظر