تهدید شهردار ونیز: هر کس «الله اکبر» بگوید به او شلیک می‌کنیم
تعداد بازدید تعداد بازدید: 111 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:22 ب.ظ، پنج شنبه، 2 شهریور، سال 1396 نظرات بدون نظر

شهردار ونیز ایتالیا تهدید کرد هر کس الله اکبر بگوید، نیروهای امنیتی او را با تیر خواهند زد.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا به نقل از شبکه راشاتودی، «لوئیجی برونیارو» شهردار ونیز در اظهاراتی عجیب تهدید کرد هرکس در میدان ها و اماکن عمومی شهر فریاد «الله اکبر» سر دهد، نیروهای امنیتی او را با تیر خواهند زد.

برونیارو در انجمن بین المللی کاتولیک در شهر «ریمینی» واقع در شمال شرقی ایتالیا گفت: ما باید تروریسم را شکست دهیم. اگر فردی در حال دویدن در میدان «سن مارکو» فریاد «الله اکبر» سر دهد، ما بسوی او تیراندازی می کنیم. سال گذشته گفتم ما این کار را پس از 4 هشدار انجام می دهیم؛ اما الان می گویم پس از 3 هشدار این کار را خواهیم کرد.

این سیاستمدار راستگرای ایتالیایی در ادامه گفت: «ما آنها را قبل از آنکه خسارتی به ما وارد کنند، مستقیم پیش خدا خواهیم فرستاد.»

گفتنی است اظهارات شهردار ونیز واکنش های زیادی را از سوی همکارانش به همراه داشته و موجی از انتقادات را در شبکه های اجتماعی به دنبال داشته است. شهردار شهر «ریمینی» ایتالیا با تمسخر اظهارات شهردار ونیز گفته است: طبق آنچه من شنیدم، به شهروندانم توصیه می کنم آهنگ «رومانیا میا» را درمیدان «سن ماردوا» نخوانند؛ کسی چه می داند؛ شاید آهنگ آن طبق آنچه از شهردار ونیز شنیدم تفسیر شود!

همچنین رسانه های ایتالیا نیز اظهارات شهردار ونیز را تحریک آمیز قلمداد کردند.

انتهای پیام/

ارسال نظر