تودیع و معارفه مسئول بسیج دانشجویی غرب استان گلستان
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,590 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:05 ب.ظ، شنبه، 21 اردیبهشت، سال 1392 نظرات یک نظر

تودیع و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاههای غرب استان گلستان با حضور لشگربلوکی مسئول بسیج دانشجویی استان صورت گرفت.

IMG_2897به گزارش خبرنگار رادکانا، مراسم تودیع و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاههای غرب استان گلستان با حضور علی لشگربلوکی مسئول بسیج دانشجویی استان، فرماندهان پایگاه های بسیج دانشجویی دانشگاههای شهرستان کردکوی در دفتر ریاست دانشگاه پیام نور کردکوی برگزار شد.

یاسر دلیر مسئول سابق دفتر بسیج دانشجویی غرب استان، در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از مسئولان دانشگاههای شهرستان و همچنین قدردانی از مسئول بسیج دانشجویی استان اظهار کرد: در طول خدمت بنده در بسیج دانشجویی، همواره حمایت‌ها و کمک‌های مسئولان دانشگاهها و استان نقطه اتکایی برای فعالیت‌های بسیج دانشجویی در غرب استان بوده است.

وی در ادامه افزود: در این مدت به یاری روسای دانشگاهها و فرماندهان پایگاه مقاومت بسیج دانشجویی دانشگاههای کردکوی تمام تلاش خود را کردیم که به اهداف و برنامه های بسیج دانشجویی استان جامه عمل بپوشانیم و در نهایت کمال تشکر را از این برادران و خواهران دارم.

وی تصریح کرد: روسای دانشگاههای شهرستان روحیه خوبی نسبت به بسیج دارند و نگاهشان به بسیج و برنامه‌های فرهنگی، اجتماعی و علمی و هر چه را که در گستره فعالیت‌های بسیج است، به گونه‌ای بودند که بر ما حجت را تمام کردند و همه امکانات و زمینه‌ها را در اختیار بسیج قرار می‌دادند تا بتوانیم در فضایی خوب و مناسب خدمت کنیم.

وی میلاد خواجه مسئول جدید بسیج دانشجویی دانشگاههای غرب استان را فردی شایسته و متعهد معرفی و ابراز کرد: امید است با حمایت مسئولان و دانشجویان، وی بتواند در راستای رشد و تقویت فرهنگی و دینی دانشجویان گام‌های مؤثری بردارد.

در پایان این مراسم از زحمات و فعالیت‌های هشت ماه مسئول سابق بسیج دانشجویی غرب استان از سوی مسئول بسیج دانشجویی استان و ریاست دانشگاه پیام نور تقدیر به عمل آمده و میلاد خواجه طی حکمی از سوی علی لشگربلوکی به سمت سرپرستی بسیج دانشجویی دانشگاههای غرب استان منصوب شد.

در این حکم ضمن آرزوی توفیق و سربلندی مسئول جدید بسیج دانشجویی در راستای خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی و دعوت ایشان به بهره‌گیری از حضور پرنشاط دانشجویان آگاه و تقویت تفکر بسیجی در دانشگاهها تأکید شد.

مخدومی می گوید:

درود بر جناب دلیر
بنده هم به نوبه خودم و دوستان از زحمات بی شائبه جناب آقای دلیر کمال تشکر و قدردانی را داریم و برای آقای خواجه نیز آرزوی موفقیت داریم.
هردو عزیز بزرگوار در سایه حضرت حق موفق و موید باشند

ارسال نظر