توزیع ۷۰ سبدکالا بین روزه داران نیازمند به همت کارکنان شرکت گاز گلستان
تعداد بازدید تعداد بازدید: 128 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:19 ق.ظ، یکشنبه، 21 تیر، سال 1394 نظرات بدون نظر

کارکنان شرکت گاز استان گلستان در راستای کمک به مستمندان نیازمند که مورد تاکید ائمه معصومین (ع)میباشد در ماه مبارک رمضان، ماه رحمت و مغفرت با استقبال از طرح حمایت از اکرام تعداد ۷۰ سبد کالایی بین روزه داران مستمند و نیازمند توزیع کردند.

0badekalaبه گزارش رادکانا، در همین راستا مدیرعامل گاز گلستان نیز ضمن تقدیر و ابراز خرسندی از مشارکت فعال کارکنان گاز گلستان به نیازمندان ، اینگونه حرکات خداپسندانه را قابل تحسین دانست و از همه هموطنان عزیز خواست تا در راستای حمایت از این عزیزان نیازمند اقدام نموده و در این حرکت انساندوستانه حضور یابند .

صفرعلی جمال لیوانی افزود:از محل کمکهای نقدی کارکنان شرکت گاز گلستان که با استقبال پر شور و خالصانه و انسان دوستدانه همکاران شرکت همراه بود تعداد70 بسته سبد کالایی به ارزش 50 میلیون ریال خریداری شده و با همکاری کمیته امداد حضرت امام (ره) بین مستمندان نیازمند روزه دار توزیع گردید.
وی در خاتمه اظهار داشت: امیدواریم این کمک های انسان دوستانه کارکنان شرکت گاز استان گلستان مورد قبول و رضایت حق تعالی قرار بگیرد و به همه ما توفیق خدمت رسانی به این قشر محروم و مستمندعنایت فرماید.
انتهای پیام/
ارسال نظر