توزیع بسته های حمایتی بین نیازمندان توسط جوانان محله بالابلوک کردکوی+عکس
تعداد بازدید تعداد بازدید: 234 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:57 ق.ظ، سه شنبه، 9 خرداد، سال 1396 نظرات بدون نظر

جمعی از جوانان محله بالابلوک کردکوی در اقدامی تحسین برانگیز و نوع دوستانه در جهت کمک به هو نوعان محروم و مستضعف خود صندوق خیریه ای را تشکیل دادند که در ماه مبارک رمضان به خدمات رسانی به این عزیزان مشغولند.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ ماه مبارک رمضان فرصتی برای کمک به فقرا و نیازمندان و حمایت بخشی از آسیب دیدگان جامعه است.

ماه رحمت و کرامت فرصتی بزرگ برای خودسازی و جامعه‌سازی و مصدر گشایش‌های بزرگ است.

یکی از ارزنده‌ترین تاثیرات این ماه بزرگ، رستاخیز دسته‌جمعی انسان‌ها برای کمک به فقرا و نیازمندان است.

می‌توان از این فرصت استفاده کرد و بخشی از آسیب‌دیدگان را تحت حمایت جامعه قرار داد.

رمضان فرصتی برای نو شدن است؛ در بعد فردی و اجتماعی، از این آیین بی‌نظیر دینی، نهایت بهره‌مندی را ببریم.

یک نام دیگر رمضان را ماه کمک و همکاری به فقرا گذاشته‌اند.

این ماه چنان که گفته شده، برترین ماه‌ها و هر عملی در این ماه برتر از ماه‌های دیگر است و بسیاری‌ در این ماه زکات مال خود را و صدقه آن را به مردم فقیر و محروم می‌دهند و فقیر و محروم، احساس نا امیدی‌ شان از بین می‌رود، وقتی می‌بینند که سفره شان پر رنگ‌تر از ماه‌های دیگر است به برکت این ماه پی می‌برد.

پس این گفته تحقق پیدا می‌کند که کمک به همنوعان شادی بخش است. چون کمک به دیگران باعث می‌شود از مشکلات‌تان دور شوید و نیز به بهبود روابط اجتماعی شما کمک می‌کند.

بنابراین گزارش؛ جمعی از جوانان محله بالابلوک کردکوی در اقدامی تحسین برانگیز و نوع دوستانه در جهت کمک به هو نوعان محروم و مستضعف خود صندوق خیریه ای را تشکیل دادند که در ماه مبارک رمضان به خدمات رسانی به این عزیزان مشغولند.

این گروه پیامی برایمان ارسال کردند که بدین شرح است:

سلامی گرم خدمت همگی تامی شما مردم شریف منطقه:

با توجه به وجود افراد نیازمند در تمامی مناطق و مطلع بودن از احوالات زندگی این عزیزان و ارتباط گیری با آنان صندوق خیریه ای توسط جمعی از دوستان مورد اعتماد این محله بالابلوک تشکیل شده جهت برداشتن اندکی از کوله بار زندگی مشقت بار این عزیزان.

امیدواریم با کمک همدیگر و کمک های کوچک و بزرگ، نقدی و غیر نقدی هر یک از ما بتوانیم قدمی در این راه بزرگ و بی انتها برداریم.

هر یک از عزیزان می توانند کمک های ماهیانه خود را به شماره کارت برادر منوچهری اصل: ۶٢٧٣٨١١٠٨۶٧٣۵٨۶۴ پرداخت نمایند تا انشاءالله این مبالغ به صورت ماهیانه و در قالب بسته های حمایتی به این عزیزان تحویل گردد.

با سپاس فراوان

انتهای پیام/

ارسال نظر