توزیع شیر استریل در مدارس روستایی استان گلستان آغاز شد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 429 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:58 ب.ظ، پنج شنبه، 25 دی، سال 1393 نظرات بدون نظر

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان گلستان گفت: با تامین اعتبار انجام شده، توزیع شیر استریل در مدارس روستایی استان گلستان آغاز شد.

635518583191212022به گزارش رادکانا به نقل از تسنیم، قربان عرب‌احمدی شامگاه چهارشنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به آغاز توزیع شیر استریل در مدارس روستایی استان اظهار داشت: 104 میلیارد ریال برای توزیع شیر در مدارس استان گلستان اختصاص یافته که تاکنون 27 میلیارد ریال آن ابلاغ شده است.

وی افزود: با توجه به این که برخی از روستاها و مدارس به علت بعد مسافت و محدود بودن ماندگاری شیرهای پاستوریزه امکان توزیع آن وجود نداشت، از شیراستریل برای این مدارس استفاده شد که این نیازمند اعتبار خاصی است.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان گلستان تصریح کرد: بلافاصله پس از ابلاغ اعتبار شیر استریل رایگان در مدارس دوردست استان گلستان توزیع شد و 130هزار دانش آموز روستایی از آن بهره‌مند شدند.

عرب‌احمدی گفت: با این شرایط هم‌اکنون در همه مدارس استان گلستان اعم از شهری و روستایی شیر رایگان توزیع می‌شود.

وی افزود: توزیع شیر در مناطق روستایی صعب العبور به علت اینکه دیرتر از مناطق شهری آغاز شد، هر روز انجام می‌شود.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان گلستان اظهار داشت: توزیع شیرپاستوریزه رایگان در مدارس شهری بین 150 هزار دانش آموز از آذر ماه آغاز شد و 280 هزار دانش آموز گلستانی تا پایان سال تحصیلی93 از شیر رایگان استفاده می‌کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر