توزیع ۳۰۰ قطعه جوجه ۴۵ روزه در کردکوی+تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 187 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:33 ب.ظ، چهارشنبه، 10 خرداد، سال 1396 نظرات بدون نظر

مسئول بسیج سازندگی شهرستان کردکوی از توزیع ۳۰۰ قطعه جوجه بومی ۴۵ روزه در این شهرستان خبر داد.

به گزارش سرویس اقتصادی رادکانا؛ محمد لشکربلوکی در تشریح جزئیات این خبر به خبرنگار ما گفت: بسیج سازندگی در راستای گفتمان سازی منویات مقام معظم رهبری هرساله به توزیع جوجه های بومی و محلی 45 روزه اقدام می کند.

وی افزود: پنجمین دوره توزیع جوجه بومی در سال 96 از سوی بسیج سازندگی شهرستان کردکوی به تعداد 300 قطعه بمناسبت ماه مبارک رمضان در کانون بسیج این شهرستان توزیع شد.

مسئول بسیج سازندگی شهرستان کردکوی اظهار داشت: به دلیل استقبال خوب مردم شهرستان کردکوی از این طرح بسیج سازندگی در آینده هر 10 روز یکبار به توزیع جوجه خواهیم پرداخت.

لشکربلوکی با بیان اینکه جوجه های توزیع شده از نوع جوجه های بومی و محلی می باشند که نژاد آنها از دورگه های اصفهان و تبریز هست، خاطرنشان کرد: این جوجه ها را بصورت یک روزه در استان گلستان تحویل می گیرند و تا 45 روز پرورش می دهند و زمانی که به 45 روز رسید در سطح شهرستانها توزیع می شوند.

وی با بیان اینکه به لطف خداوند متعال شهرستان کردکوی در تولید جوجه‎های بومی محلی به خودکفایی رسیده است، اضافه کرد: یکی از بسیجیان موفق و فعال شهرستان کردکوی به دلیل تجربه و تخصص در حوزه تولید جوجه‎های بومی، نگه‎داری و واکسیناسیون برای تولید جوجه‎های بومی محلی در کردکوی مشکلی ندارد و به خودکفایی رسیده ایم.

توزیع 5 هزار قطعه جوجه 45 روزه در سال 96 در کردکوی

لشکربلوکی با اشاره به اینکه در سال 95 طی چهار مرحله به تعداد 10 هزار قطعه جوجه بین مردم این شهرستان توزیع کردیم، گفت: امسال باتوجه به شرایط و پتانسیل و همچنین تبلیغاتی که صورت گرفت تعداد 5 هزار قطعه را در 4 مرحله توزیع کردیم.

مسئول بسیج سازندگی شهرستان کردکوی ابراز امیدواری کرد: در تلاشیم تا در سال 96 توزیع جوجه در سطح شهرستان کردکوی از 20 هزار قطعه نیز بگذرد.

لشکربلوکی در خاتمه یادآور شد: پنجمین مرحله توزیع جوجه هفته آینده در کانون بسیج شهرستان کردکوی توزیع خواهد شد که مردم شریف شهرستان جهت هماهنگی و خرید جوجه می توانند با شماره تماس 09113775852 (محمدلشگربلوکی) تماس حاصل نمایند.

ارسال نظر