توزیع ۷۵۰ قطعه جوجه ۴۵ روزه در کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 219 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:50 ق.ظ، شنبه، 16 اردیبهشت، سال 1396 نظرات بدون نظر

مسئول بسیج سازندگی شهرستان کردکوی از توزیع ۷۵۰ قطعه جوجه بومی ۴۵ روزه در این شهرستان خبر داد.

به گزارش سرویس اقتصادی رادکانا؛ محمد لشگربلوکی در تشریح جزئیات این خبر به خبرنگار ما گفت: بسیج سازندگی در راستای گفتمان سازی منویات مقام معظم رهبری هرساله به توزیع جوجه های بومی و محلی 45 روزه اقدام می کند.

وی افزود: سومین دوره توزیع جوجه بومی در سال 96 از سوی بسیج سازندگی شهرستان کردکوی به تعداد 750 قطعه در کانون بسیج این شهرستان توزیع شد.

مسئول بسیج سازندگی شهرستان کردکوی اظهار داشت: به دلیل استقبال خوب مردم شهرستان کردکوی از این طرح بسیج سازندگی در آینده هر 10 روز یکبار به توزیع جوجه خواهیم پرداخت.

لشگربلوکی با بیان اینکه جوجه های توزیع شده از نوع جوجه های بومی و محلی می باشند که نژاد آنها از دورگه های اصفهان و تبریز هست، خاطرنشان کرد: این جوجه ها را بصورت یک روزه در استان گلستان تحویل می گیرند و تا 45 روز پرورش می دهند و زمانی که به 45 روز رسید در سطح شهرستانها توزیع می شوند.

وی با اشاره به اینکه در سال 95 طی چهار مرحله به تعداد 10 هزار قطعه جوجه بین مردم این شهرستان توزیع کردیم، گفت: امسال باتوجه به شرایط و پتانسیل و همچنین تبلیغاتی که صورت گرفت تعداد 2 هزار و 500 قطعه را در دو مرحله توزیع کردیم.

مسئول بسیج سازندگی شهرستان کردکوی ابراز امیدواری کرد: در تلاشیم تا در سال 96 توزیع جوجه در سطح شهرستان کردکوی از 20 هزار قطعه نیز بگذرد.

لشگربلوکی در خاتمه یادآور شد: چهارمین مرحله توزیع جوجه روز پنجشنبه 28 اردیبهشت ماه در کانون بسیج شهرستان کردکوی توزیع خواهد شد که مردم شریف شهرستان جهت هماهنگی و خرید جوجه می توانند با شماره تماس 09113775852 (محمدلشگربلوکی) تماس حاصل نمایند.

انتهای پیام/

ارسال نظر