توسل به گزینه نظامی لاف گزافیست/شهادت سایه جنگ را از کشور دور کرد نه سازش و تسلیم/مبارزه هرگز پایان یافتنی نیست
تعداد بازدید تعداد بازدید: 343 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:20 ب.ظ، شنبه، 25 شهریور، سال 1396 نظرات بدون نظر

فرمانده سپاه شهرستان کردکوی گفت: هر کشوری که بخواهد به سمت جمهوری اسلامی ایران حمله کند کابوس وحشتناک هشت سال دفاع مقدس در ذهنشان متجسم خواهد شد و اجازه تجاوز به خاک جمهوری اسلامی ایران را بر خود نخواهد داد.

به گزارش سرویس جهاد و مقاومت رادکانا؛ علی اکبر عرفانی در همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی که بمناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس در شهرستان کردکوی برگزار شد، با بیان اینکه در زمان  رهبری امام خمینی (ره) تحریم های همه جانبه علیه جمهوری اسلامی ایران رخ داد که امام (ره) مقتدرانه اعلام کردند آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند، اظهار داشت: امروز ما هم مقتدرانه و هم صدا با امام راحل (ره) اعلام می کنیم، آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند.

وی با اشاره به فرموده حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر اینکه در شرایطی که گروه های تروریستی مثل قارچ روئیدند و بر علیه نظام موضع گرفتند، ارابه جنگی صدام به سمت ما حرکت کرد، تحریم های همه جانبه علیه ما رخ داد، افزود: خیلی از فرماندهان فراری ما که اطلاعات نظامی در نزد آنها بود در نزد دشمن خدمت می کردند و ما حتی آمار ذاقه مهمات و تأسیسات خودمان را هم نداشتیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان کردکوی با بیان اینکه بسیاری از چهره هایی که در آوردگاه هشت سال دفاع مقدس در صحنه حضور داشتند، نماد فداکاری ها، جانبازی ها، ایثارگری ها، از خودگذشتگی ها و رشادتها هستند، اظهار داشت: به فرمایش حضرت امام (ره) تنهای تنها بودیم و فقط خدا و مردم پاکباخته و جان در دست کف برای دفاع همه جانبه از انقلاب اسلامی مقتدرانه در صحنه حضور داشتند.

انواع تجهیزات نظامی در هشت سال دفاع مقدس در اختیار صدام بود

عرفانی با اشاره به اینکه استکبار برای اینکه نتوانست ملاحضه کاری کند، چهره از پرده تزویر خود برداشت و همه نوع تجهیزات را در اختیار صدام قرار داد، خاطرنشان کرد: در هشت سال دفاع مقدس انواع تجهیزات مجهز دنیا در اختیار صدام بود و به نوعی هر نوع تجهیزات و تشکیلاتی که در دنیای استکبار حاکم بود در اختیار صدام ملعون قرار گرفت.

وی با اذعان بر اینکه حضرت امام خمینی (ره) با آن هدایت ولایی خود و مرتبط با وحی الهی مردم را به سمت جبهه سوق دادند، بیان کرد: زمانی که مردم با جنگ گره خوردند و همه توان خود را در صحنه به نمایش گذاشتند، باعث شد در 200 سال اخیر تنها جنگی باشد که حتی یک وجب از خاک انقلاب اسلامی را به دشمن واگذار نکنیم.

این فرمانده سپاه اسلام با بیان اینک حال حال چه شده است ملتی را که با 230 هزار شهید در دفاع مقدس و 17 شهید ترور از سایه جنگ می ترسانند، تأکید کرد: مسأله شهادت جنگ را از سر ملت ما دور کرده است یا سایر مسائلی که در باب سازش و تسلیم در بین ما حاکم می شود؟

عرفانی تصریح کرد: انقلاب ما با شهادت آغاز شد و با شهادت به پیروزی رسید و با شهادت هم به تمام جهان صادر شد.

توسل می شوند به گزینه نظامی، لاف گزافیست

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان کردکوی با اشاره به اینکه اینکه امروز متوسل می شوند به گزینه نظامی، لاف گزافیست که مستکبران دارند می زنند، متذکر شد: گزینه ها امروز روی میز نیست بلکه زیر میز است.

وی اذعان کرد: هر کشوری که بخواهد به سمت جمهوری اسلامی ایران حمله کند کابوس وحشتناک هشت سال دفاع مقدس در ذهنشان متجسم خواهد شد و اجازه تجاوز به خاک جمهوری اسلامی ایران را بر خود نخواهد داد.

مرزهای مقاومت و جهاد را کیلومترها گسترش دادیم

این مقام نظامی با بیان اینکه زمانی دفاع مقدس را در مرزهای کارون و کرخه داشتیم ولی امروز مرزهای مبارزه با استکبار را در شرق مدیترانه و دریای سرخ بردیم و مرزهای مقاومت و جهاد را کیلومترها گسترش دادیم، افزود: وقتی حضرت امام خمینی (ره) می فرمایند ما در جنگ، انقلابمان را به دنیا صادر کردیم امروز متوجه می شویم و وقتی آن پیر سفر کرده می فرمایند اسلام سنگرهای کلیدی جهان را فتح خواهد کرد امروز متوجه این کلام نورانی می شویم.

عرفانی یادآور شد، کسانی که با این واقعیت ها کاملا آشنا هستند و در داخل کشور باز سایه جنگ را برای ما تکرار می کند اینها هم لاف می زنند، لاف اینها هم لاف منفی است.

در میدان جنگ تمام عیار اقتصادی و فرهنگی با دشمن قرار داریم

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان کردکوی با بیان اینکه عده ای ملامت می کردند، مگر قرار نبود جنگ جنگ تا پیروزی؟، جنگ جنگ تا رفع فتنه در جهان؟، افزود: اما فارغ از این مسأله که زمین جنگ عوض شده است، امروز هم ما در میدان جنگ تمام عیار اقتصادی و فرهنگی با دشمن قرار داریم، لذا امروز هم بر ما وظیفه است که خاکریزهای دفاع مقدس خود را مطابق با آن زمان بزنیم.

وی با تأکید بر اینکه امروز هم دشمن ابزارآلات جنگی خود را وارد میدان کرده است، اظهار داشت: امروز هم ما باید همانند شهدا در صحنه باشیم تا بتوانیم این نظام را به دست صاحب اصلی آن برسانیم.

مبارزه هرگز پایان یافتنی نیست

عرفانی با اشاره به اینکه شاید جنگ خاتمه یافته باشد اما مبارزه هرگز پایان یافتنی نیست، بیان کرد: تا زمان ظهور حضرت ولیعصر (عج) این مبارزه ادامه دارد.

این فرمانده سپاه کردکوی خاطرنشان کرد: از روح بلند شهدا و امام شهدا استمداد می طلبیم که ما را در پیمودن راهشان و محقق ساختن اهدافشان یاری نمایند.

انتهای پیام/

ارسال نظر