توصیف آمریکا از زبان نمایندگان گلستان : از شیطان بزرگ تا خون آشام استعمارگر و دشمن اسلام و انقلاب
تعداد بازدید تعداد بازدید: 406 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:10 ب.ظ، پنج شنبه، 4 اردیبهشت، سال 1393 نظرات بدون نظر

در پی کینه توزیی های اخیر و البته دائمی استکبار به سرکردگی آمریکا و همزمان با سالروز واقعه طبس، نمایندگان استان گلستان در مجلس شورای اسلامی هر کدام توصیف خود را در یک جمله از این دشمن دیرین بیان کردند.

thumb271-086f9a5d25b4dc1f4db9d6b06fe50535به گزارش رادکانا، در آستانه سالروز واقعه طبس و با توجه به شرایط جدید در تحولات بین ایران و آمریکا، توافق ژنو، ماجرای ابوطالبی، تداوم خصومت های آمریکا و …، به سراغ نمایندگان مردم استان سرسبز گلستان در مجلس شورای اسلامی رفتیم و از آن ها خواستیم  آمریکا را در یک جمله توصیف کنند.

*حجت الاسلام والمسلمین سید علی طاهری نماینده مردم شهرستان های گرگان و آق قلا گفت: آمریکا شیطان بزرگ است که در این مذاکرات شیطنت میکند و سعی دارد استقلال ما را خدشه دار کند و کینه آنها نسبت به ایران کم نشده و دشمن اصلی ایران است و به فرموده مقام معظم رهبری (مدظله العالی) آمریکا رأس استکبار جهانی است.

*محمد جواد نظری مهر نماینده مردم شهرستان های کردکوی، بندرگز، ترکمن و گمیشان اظهار کرد : آمریکا خون آشامی است که هرگز نتوانسته از استعمارگری دست بردارد و هیچ وقت به عنوان دوستی برای ایران نیست. همانطور که عقرب اقتضای طبیعتش نیش زدن است ، آمریکا هم نمیتواند از دنیا طلبی و ظلم خود دست بردارد چون اقتضای طبیعت آن است .

*رضا صابری نماینده مردم آزادشهر و رامیان بیان کرد :  آمریکا دشمن واقعی جهان اسلام، خصوصا انقلاب اسلامی ایران است و دشمن خواهد ماند. سرشت حکومت آمریکا براساس ظلم به بشریت ساخته شده است.

*عبدالکریم رجبی نماینده شهرستان های کلاله ، گالیکش و مراوه تپه اظهار داشت : آمریکا شیطان بزرگ است و بداند ملت ایران روی آرمان های نظام جمهوری اسلامی ایران ایستاده است و با وحدت و عزم ملی در حال طی کردن راه توسعه و پیشرفت در زمبنه های مختلف است.

*رحمت اله نوروزی نماینده مردم شهرستان علی آبادکتول ، آمریکا را در یک جمله این گونه توصیف کرد : آمریکا ذاتا تروریست است و خوی استعماری دارد.

این خبر در حال تکمیل است…

ارسال نظر