توصیه به کتاب و کتابخوانی توصیه به امر به معروف و نهی از منکر است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 752 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:00 ب.ظ، یکشنبه، 3 آذر، سال 1392 نظرات بدون نظر

رمضانعلی الیاسی گفت: خوشبختانه پیرو دینی هستیم که تعلیم و تربیت در آن زگهواره تا گور توصیه شده است و پیرو دینی هستیم که در آن مرزها در خواندن و تعلیم و تربیت شکسته شد.

ffffff111به گزارش خبرنگار رادکانا، رمضانعلی الیاسی طی سخنرانی در مسابقه بزرگ 3000 نفری کتاب و کتابخوانی که صبح امروز در مصلای نماز جمعه کردکوی برگزار شد مسابقه بزرگ امروز را مصداق امر به معروف و نهی از منکر دانست و گفت: توصیه به کتاب و کتابخوانی توصیه به امر به معروف و نهی از منکر است.

وی افزود: خوشبختانه پیرو دینی هستیم که تعلیم و تربیت در آن زگهواره تا گور توصیه شده است و پیرو دینی هستیم که در آن مرزها در خواندن و تعلیم و تربیت شکسته شده است از این رو باید خداوند را شاکر باشیم که این نعمت الهی را به ما ارزانی داشته است.

وی تصریح کرد: اگر کسی در این جهت (کتابخوانی و مطالعه) قدم بردارد در واقع یکی از مهم ترین مسائل دین را به اجرا در می آورد.

الیاسی خطاب به شرکت کنندگان در مسابقه گفت: شما امروز وارد امتحانی شدید که شاید در پایان کار بازخواست زیادی وجود نداشته باشد ولی در روز قیامت وارد امتحانی می شوید که باید جوابگوی تمامی اعمال و رفتارمان باشیم.

وی ادمه داد: آنچه که امروز در دنیا اتفاق می افتد بحث آمادگی در امتحان است، سعی کنیم در امتحان بزرگ قیامت موفق و سربلند بیرون آییم.

فرماندار کردکوی خاطرنشان کرد: برای برگزاری این مسابقه بزرگ فرهنگی افراد زیادی سختی های فراوانی را متحمل شدند و عوامل زیادی به کار گرفته شدند و باید تقدیر و تشکر بعمل آورم از افرادی که برای برگزاری این مراسم نهایت تلاش خود را کردند.

وی در پایان از شورای اسلامی شهرستان، ستاد برگزاری مسابقه بزرگ 3000 نفری کتاب و کتابخوانی، اداره آموزش و پرورش کردکوی و سایر دستگاههای اجرایی که امکانات و مقدمات برگزاری این مراسم بزرگ را فراهم کردند تقدیر و تشکر نمود.

 

 

ارسال نظر