توضیحات استاندار گلستان درباره اخراج مدیرعامل یک بانک از جلسه کارگروه رفع موانع تولید/ بودن مدیرانی که اثرگذار نباشند فایده‌ای ندارد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 73 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:23 ق.ظ، پنج شنبه، 5 بهمن، سال 1396 نظرات بدون نظر

استاندارگلستان گفت: اعلام کردیم عزیزانی که در جلسات حاضر می‌شوند اگر اثرگذار نباشند، بودن و نبودنشان فایده‌ای ندارد و برای چه وقت خودشان را می‌گیرند.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ سید مناف هاشمی عصر امروز در خصوص اخراج مدیرعامل بانک صادرات گلستان از جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان گلستان در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: اعلام کردیم عزیزانی که در جلسات حاضر می‌شوند اگر اثرگذار نباشند، بودن و نبودنشان فایده‌ای ندارد و برای چه وقت خودشان را می‌گیرند.

وی ادامه داد: ما نخواستیم وقت عزیزی را بگیریم و زمانی که 103 پرونده را به یک بانک معرفی می‌کنیم و در طول 10 ماه از سال یک پرونده تنها منتج به پرداخت تسهیلات می‌شود معنی آن این است که اراده‌ای برای رقم زدن اتفاقات خوب وجود ندارد.

استاندار گلستان بیان کرد: چرا باید این همه داد بزنیم و وقت فرماندار و مدیران کل و دیگر مدیران را بگیریم.

هاشمی با طرح این سوال که اثرگذاری آن بانک برای چیست، گفت: بانکی که یک هزار و 400 میلیارد تومان منابع استان در اختیارش است و پنج تسهیلات در حوزه رونق اقتصاد و اشتغال نتواند پرداخت کند، برای چه باید بماند./فارس

انتهای پیام/

ارسال نظر