توطئه دشمنان همواره در مسیر وحدت‌شکنی شیعه و سنی تداوم دارد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 318 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:01 ق.ظ، یکشنبه، 14 دی، سال 1393 نظرات بدون نظر

حجت‌الاسلام محمودی:توطئه دشمنان همواره در مسیر وحدت‌شکنی شیعه و سنی تداوم دارد، که باید در این زمینه بصیرت افزایی کرد.

659966به گزارش خبرنگار رادکانا، حجت‌الاسلام غلامحسین محمودی در آستانه گرامیداشت هفته وحدت، این هفته را فرصتی برای تجدید میثاق مسلمانان با نبی مکرم اسلام (ص) و تجدید عهد با آرمان های وحدت بخش امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری عنوان کرد و گفت: هفته وحدت یادگار ارزشمند پیر فرزانه انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) است و نقش تعیین کننده ای در وحدت بیش از پیش مردم شیعه و سنی دارد.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی کردکوی با بیان اینکه وحدت رمز اصلی پیروزی انقلاب و عامل اصلی تداوم آن بوده، اظهار داشت: وحدت همانگونه که رمز پیروزی انقلاب ما بوده عامل اصلی تداوم آن نیز می باشد و شرافت و سربلندی ایران اسلامی در گرو حفظ و تحکیم وحدت در بین مسلمانان است.
وی با اشاره به شیطنت های دشمنان در خصوص ایجاد تفرقه در بین مسلمانان، هدف دشمنان از تفرقه میان مسلمانان را ایجاد اغتشاش و تسلط بر کشورهای اسلامی عنوان کرد و گفت: توجه به قران کریم واحادیث با تکیه بر اتحاد و انسجام اسلامی بهترین شیوه ناکامی دشمنان است.
محمودی با بیان اینکه توطئه دشمنان همواره در مسیر وحدت‌شکنی شیعه و سنی تداوم دارد، گفت: باید در این راستا بصیرت افزایی و آگاهی بخشی کرد زیرا هر جایی که شیعه و سنی باهم اختلاف پیدا کردند دشمن ضربه خود را وارد کرده است.
حجت‌الاسلام محمودی در خاتمه ضمن تأکید بر استفاده از تمام ظرفیتها و هماهنگی ادارات و نهادهای شهرستان برای هرچه مطلوبتر برگزار کردن برنامه های این هفته، گفت: تمام تدابیر لازم برای برگزاری مراسمات هفته وحدت در شهرستان صورت پذیرد و به بهترین نحوه ممکن این برنامه ها برگزار گردد.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر