توقف استقلال تمیشه برابر آسیابی کلاله
تعداد بازدید تعداد بازدید: 537 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:43 ق.ظ، شنبه، 14 اردیبهشت، سال 1392 نظرات بدون نظر

تیم فوتبال استقلال تمیشه نماینده فوتبال روستای سرکلاته خرابشهر در لیگ دسته یک استان گلستان در بازی دوم دور برگشت رقابت های دسته یک استان جمعه ۱۳/۰۲/۱۳۹۲ در زمین ورزشی روستا میزبان تیم آسیابی کلاله بود که این بازی ۱ بر ۱ به پایان رسید.

4420d49e218ffa8d1ed38ea17085ba4d_imagesCANRZVATبه گزارش رادکانا به نقل از سامانه اطلاع رسانی روستای سرکلاته خرابشهر (تمیشه)، تیم فوتبال استقلال تمیشه نماینده فوتبال روستای سرکلاته خراب شهر در لیگ دسته یک استان گلستان در بازی دوم دور برگشت رقابت های دسته یک استان جمعه 13/02/1392 در زمین ورزشی روستا میزبان تیم آسیابی کلاله بود. تیم آسیابی که از 6 بازی قبلی خود تنها 6 امتیاز داشت و در دور رفت نیز در زمین خود با نتیجه دو بر یک بازی را به استقلال واگذار کرده بود با انگیزه های بالایی پا به میدان مسابقه گذاشته بود. نیمه اول بازی تا پایان به صورت پایاپای به پایان رسید و دو تیم یک بازی فیزیکی و کسل کننده ارائه کردند.

با شروع نیمه دوم نماینده کلاله توپ و میدان را در اختیار گرفت و با چند حمله پی در پی از جناحین بالاخره در دقیقه 62 بازی توانست گل اول بازی را به ثمر برساند و از میهمان بازی پیش بیفتد. میزبان هم که جلوی چشم هواداران خود از حریف عقب افتاده بود با یک تعویض هجومی و به بازی آوردن تمامی عناصر هجومی خود سراپا حمله شد تا جبران مافات کند. حملات پردامنه استقلال ادامه داشت که در نتیجه آن تنها پس از گذشت پنج دقیقه از گل میزبان روی یک کار تیمی  حسین لیاقی مربی بازیکن و کاپیتان تیم توانست گل برابری را به ثمر  برساند.

استقلال که از حمایت همیشگی هواداران خود بهره می برد پس از گل برابری توپ و میدان را کاملا در اختیار گرفت و بارها توسط مهاجمین خود صاحب موقعیت گلزنی شد که با کم دقتی و کم شانسی مهاجمین توپی وارد دروازه نشد. در دقیقه  75 بازی نیز محمود تیموری در محوطه جریمه توسط مدافع آسیابی سرنگون شد که داور بازی اعتقادی به خطای پنالتی نداشت و این امراعتراض شدید کادر فنی تیم و هواداران را در پی داشت.

استقلال سرکلاته با یک امتیازی که از این بازی خانگی کسب کرد با نه امتیاز و به دلیل تفاضل گل کمتر به رده چهارم جدول سقوط کرد.

ارسال نظر