توقیف کاروان خودروی احشام فاقد مجوز در کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 287 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 7:56 ق.ظ، سه شنبه، 6 مرداد، سال 1394 نظرات بدون نظر

جانشین فرمانده نیروی انتظامی استان گلستان از توقیف ۴ دستگاه کامیونت حامل ۶۷ رأس دام سنگین فاقد مجوز به ارزش دو و نیم میلیارد ریال در سطح شهرستان کردکوی خبر داد.

IMAGE11437993446844به گزارش رادکانا، سرهنگ علی اکبر جاویدان در تشریح این خبر گفت: روز گذشته طرح تشدید فعالیت های انتظامی با محوریت مبارزه با قاچاق کالا و ارز در سطح شهرستان کردکوی با بسیج نیروهای پلیس آگاهی و یگان امداد با کنترل ورودی و خروجی محورهای مواصلاتی به اجرا گذاشته شد.

وی افزود: مأموران انتظامی در اجرای طرح در یکی از میادین شهرستان 4 دستگاه خودروی کامیونت که حامل احشام بود را جهت بررسی مدارک راننده متوقف کردند.

این مقام انتظامی ادامه داد: باتوجه به اینکه کامیونت ها فاقد هرگونه مجوز حمل و دامپزشکی بودند، 67 رأس گوساله فاقد مجور از این کاروان خودرویی حامل احشام کشف گردید.

سرهنگ جاویدان خاطرنشان کرد: ارزش تقریبی این احشام دو و نیم میلیارد ریال برآورد شده است.

جانشین فرمانده انتظامی استان گلستان همچنین تصریح کرد: طبق بررسی های بعمل آمده راننده های متخلف، احشام مکشوفه را از شهرستان بندرترکمن بارگیری و قصد انتقال آن ها به تهران را داشتند که با هوشیاری پلیس کردکوی دستگیر، خودروها و احشام فاقد مجوز با هماهنگی مراجع قضایی تحویل اداره دامپزشکی گردید.

انتهای پیام/

ارسال نظر