تولید ۳ نشریه فرهنگی از سوی پایگاه های طرح اوقات فراغت شهرستان کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,135 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:27 ق.ظ، پنج شنبه، 18 مهر، سال 1392 نظرات یک نظر

به همت اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کردکوی، ۳نشریه فرهنگی طرح اوقات فراغت دراین شهرستان تولید شد.

139207134251به گزارش خبرنگار رادکانا، به همت اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کردکوی، 3 نشریه فرهنگی طرح اوقات فراغت دراین شهرستان تولید شد.

ولی ساوری دبیر طرح اوقات فراغت شهرستان کردکوی با اعلام این خبر افزود: اداره تبلیغات اسلامی در تابستان سال جاری برای جوانان این شهرستان تعداد 3 پایگاه هسته فرهنگی جوان و 2 بوستان معرفت دایر کرد که این پایگاه ها با استقبال بسیار خوب جوانان همراه بود.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: شرکت کنندگان پس از گذراندن دوره تابستانی که شامل احکام، مسائل اعتقادی، اجتماعی، گفتمان دینی و ورزشی بود، اقدام به ارائه نشریاتی کردند که جهت بررسی به اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان تحویل داده شد.

ساوری همچنین ضمن قدردانی از مربیان طرح اوقات فراغت شهرستان گفت: نشریه روبه فردا از هسته فرهنگی حضرت معصومه (س) روستای سالیکنده، نشریه آینده سازان از هسته فرهنگی جوان یساقی و نشریه چشمه پلی از هسته فرهنگی خواهران یساقی با پرداختن به مسائل مختلف جوان و حوزه فرهنگ و دینداری و همچنین مسائل اجتماعی دارای ظرفیت خوبی برای حضور و رقابت جدی در جشنواره نشریات هسته فرهنگی جوان استان هستند.

وی در ادامه طرح استعدادیابی را یکی از اهداف تولید نشریه برشمرد و با بیان این مطلب که این نشریه‌ها سرشار از مطالب آموزنده و مفید برای قشر جوان است، خاطرنشان کرد: استفاده بهینه از اوقات فراغت برای تقویت اعتقادات جوانان، ایجاد شبکه های اجتماعی فعال و تلاش در راستای رفع و کاهش آسیب های اجتماعی از اهداف اجرای طرح غنی سازی اوقات فراغت در سازمان تبلیغات اسلامی است.

 نشریه آینده سازان از هسته فرهنگی جوان یساقی 

نشریه چشمه پلی ازهسته فرهنگی خواهران یساقی

نشریه روبه فردا از هسته فرهنگی حضرت معصومه (س) روستای سالیکنده

گلستان بلاگ می گوید:

با تشکر از مطلب خوبتان.
مطلب شما با نام خودتان در گلستان بلاگ منتشر شد.
گلستان بلاگ منتظر مطالب شماست.
http://golestanblog.ir/?p=9349

ارسال نظر