توهین فصلنامه استارباد به انقلاب/ مردم برای حرف‎های شما اعتباری قائل نیستند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 89 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:26 ق.ظ، شنبه، 17 تیر، سال 1396 نظرات بدون نظر

امام جمعه شهرستان مینودشت گفت: شما از بیت‎المال برای مجله‎تان به عنوان یارانه اعتبار می‎گیرید و در استان ولایت‎مدار گلستان این مطالب را نشر می‎کنید که مردم ما به حرف‎های شما اعتباری قائل نیستند و جاسوسانی مانند شما را محکوم می‎کنند.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا به نقل از گلستان ما؛ حجت‌الاسلام سید حسن حسینی امام جمعه شهرستان مینودشت در خطبه های : یکشنبه 18 تیرماه رو پیش رو داریم که مصادف هست با کشف توطئه پادگان نوژه است که این کودتا به کودتای نقاب لقب دارد.

وی افزود: یک از عوامل مهمی که انقلاب اسلامی پابرجا است موهبت‌های الهی است و برای تصرف پادگان نوژه با 12 تیم از کلاه سبزها بودند که قرار بود کلیه کشورهای بیگانه از این کودتا حمایت و تائید کنند و هدف نخست کودتا حملهٔ هوایی به منزل امام خمینی(ره) در جماران و از بین بردن وی بود.

امام جمعه مینودشت با بیان اهمیت حجاب گفت: در سال 1314 رضا شاه قانونی تصویب کرد که به موجب آن زنان و دختران ایرانی از استفاده از چادر، روبنده و روسری منع شدند و در همان سال مردم مشهد برعلیه کشف حجاب اعتراض کردند.

وی از مطالب مجله‌ای در گرگان اظهار ناراحتی کرد و ادامه داد: مجله‌ای در گرگان منتشر می‌شود به نام استارآباد که این مجله مطالب مهمی در شماره 8 خود منتشر کرده که حمایت شدید از منافقین و به امام خمینی(ره) و انقلاب اسلامی توهین کرده است.

خطیب جمعه مینودشت افزود: این منافقین در طول دوران انقلاب اسلامی افراد مهم این انقلاب را به شهادت رسانند و از قبیل رئیس جمهور محبوب و شهید بهشتی، ائمه جمعه، شهدای محراب و مردم به شهادت رسانند و این آقایون در گرگان از منافقین حمایت کردنند و انقلاب را محکوم کردند.

حسینی تصریح کرد: شما از بیت‎المال برای مجله‎تان به عنوان یارانه اعتبار می‎گیرید و در استان ولایت‎مدار گلستان این مطالب را نشر می‎کنید که مردم ما به حرف‎های شما اعتباری قائل نیستند و جاسوسانی مانند شما را محکوم می‎کنند./ تسنیم

انتهای پیام/

ارسال نظر