تیترهای تاسف برانگیز سایت هاشمی+ تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 631 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:51 ب.ظ، چهارشنبه، 17 مهر، سال 1392 نظرات بدون نظر

با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید گویا تنفس تازه ای به مشام رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام رسیده است و انرژی دوباره ای در تحرکات سیاسی و بروز رسانی سایت خود پیدا کرده اند.

anaj1381231764xBzjzQبه گزارش رادکانا، با انتصاب آقای روحانی در جایگاه ریاست جمهوری، هاشمی رفسنجانی انرژی دوباره گرفته و با حرکات تأمل برانگیز به تحرکات سیاسی خود ادامه می دهد.

هاشمی رفسنجانی پس از فتنه 88 که جایگاه اصلی خود را در بین مردم از دست داد، با پیروزی کاندیدای منتخب خود پا در عرصه میدان گذاشته و اظهار نظرهای تأسف برانگیزی می کند.

سایت هاشمی رفسنجانی هم که منبع رسمی اظهار نظرهای ایشان می باشد، به تازگی تیترهای تأمل برانگیزی استفاده می کند که مطابق با میل دشمنان انقلاب است.

اینگونه اقدامات واقعا جای تأمل دارد که چگونه هاشمی رفسنجانی یار امام(ره) بوده است که امروزه اظهار نظرهایی بی منطقی به نقل از ایشان عنوان می شود که گویا امام راحل در تمام مدت زندگی خود به دنبال فرصتی برای ارتباط با آمریکا بودند.

در حالی که امام راحل(ره) فرمودند: رابطه ما با آمریکا، رابطه گرگ و میش است، چگونه می شود ظالم و مظلوم با همدیگر رابطه داشته باشند؟   


آیا واقعا هاشمی رفسنجانی واسطه رابطه گرگ با میش می شود؟! خوب است در کنار تیترهایی که سایت هاشمی می زند، گوشه ای هم به جنایات آمریکا علیه ملت ایران بویژه در هشت سال دفاع مقدس، فتنه 88، ترور دانشمندان ایرانی و … و اظهارنظرهایی که ایشان از امام راحل(ره) در خصوص دشمنی آمریکا دارد، اشاره کند./آناج

ارسال نظر