تیغ تیز در دست زنگی مست!
تعداد بازدید تعداد بازدید: 703 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:40 ب.ظ، دوشنبه، 11 شهریور، سال 1392 نظرات یک نظر

چند روزی است که آمریکا و همپیمانانش بر طبل جنگ می کوبند و چونان زنگی مست تیغ به دست هل من مبارز می طلبند.

0909045به گزارش سرویس سیاسی رادکانا، این که آمریکای جهانخوار خصلت درنده خویی دارد بعینه برای جهانیان حتی مردم خود آمریکا کاملا مشهود و امری پذیرفته شده است جالب تر اینکه همین دشمن بشریت ندای انسان دوستی سر می دهد و به اصطلاح خود در پی نجات مردم از تروریسم است.

این جرثومه خون آشام هر از چند گاهی برای فریب افکار جهانیان دم از حقوق بشر و ایجاد صلح جهانی و مبارزه با تروریسم و غیره سر می زند.

همان شعار های نخ نما شده که تنها مهملی جهت نشان دادن چنگ و دندان تیز به دیگر کشورهای جهان می باشد.

گرچه دنیا واقف است که آمریکا و هم پیمانان مشترک المنافعش برای حضور در صحنه بین الملل بدلیل فقدان پایگاه مردمی باید از این دست شعارهای پرطمطراق اما فاقد وجاهت بدهند.

آمریکا و اذناب منطقه ای مخصوصا کشورهای مرتجع عربی غربی همانند عربستان و قطر و دولت بی اعتباری مثل ترکیه در مخالفت آشکار با کشورهای انقلابی و حق طلب منطقه مخصوصا سوریه از هیچ کوششی برای زوال و نابودی مردم و دولتش فروگذار نیستند.

همگان می دانند که تسلیح و تشجیع گروه های تروریستی حاضر در سوریه که با قساوت و بیرحمی هرچه تمامتر مردم مظلوم و بی دفاع سوریه را به خاک و خون می کشند توسط این دولت های روباه صفت صورت می گیرد.

چند روزی است که آمریکا و همپیمانانش بر طبل جنگ می کوبند و چونان زنگی مست تیغ به دست هل من مبارز می طلبند.

آنها برای ورود به صحنه جنگ خود را بی نیاز از سازمان های بین المللی می دانند.

جنگ طلبان این بار نیز بهانه تکراری مبارزه با تروریسم و کاربرد سلاح شیمیایی را علت لشکرکشی قرار می دهند، همان شعارهایی که منجر به قتل عام و نسل کشی آشکار در مقابل دیدگان بی رمق سازمان های باصطلاح حقوق بشری در افقانستان و عراق گردید.

دنیا می داند که تکفیری ها و کینه توزان درنده خو تحت عنوان ارتش آزاد و گروهک النصره که در سوریه با فجیع ترین وضع که حتی تصورش مو بر اندام ها سیخ می کند مردم را به قتل می رسانند، مستقیما از جانب آمریکا و اسرائیل و مرتجعین منطقه حمایت می شوند.

حمله شیمیایی در سوریه نیز توسط معارضین صورت گرفت طبق اخبار موثق رسانه ها، گروههای تکفیری اعتراف کردند که سلاح های شیمیایی توسط عربستان در اختیار آنان قرار گرفت.

سوریه از کارشناسان سازمان ملل دعوت کرد که از نزدیک منطقه غوطه شرقی را مورد بازدید قرار دهند که این کار نیز صورت گرفت و کارشناسان شیمیایی سازمان ملل ضمن بازدید نمونه برداری کردند که ظرف زمان دو هفته نتیجه آن مشخص خواهد شد.

علیرغم این مسائل جنگ طلبان حرف خود را می زنند و خود را در حمله بی نیاز از مجوز سازمان ملل متحد و شورای امنیت می دانند.

مردم آمریکا و انگلیس و دیگر کشورهای دنیا با برپایی راهپیمایی های گسترده مخالفت خود را با هرگونه حمله نظامی به سوریه اعلام کردند تاکنون آمریکا موفق به ایجاد اعتلاف در حمله به سوریه نگردید مگر محدود کشورهایی مانند استرالیا، فرانسه، عربستان و ترکیه که مردم این کشورها با ماجرا جویی در سوریه مخالف هستند.

همه به درستی معتقدند که حمله به سوریه صرفا بخاطر حفظ امنیت اسرائیل می باشد.  ilvargolestan

  نویسنده: مسلم رستمانی

گلستان بلاگ می گوید:

با تشکر از مطلب خوبتان.
مطلب شما با نام خودتان در گلستان بلاگ و حرف تو منتشر شد.
گلستان بلاگ منتظر مطالب شماست.
http://golestanblog.ir/?p=7546

ارسال نظر