تیم مرحوم علیرضا یوری قهرمان جام نوروزی پرسپولیس
تعداد بازدید تعداد بازدید: 2,850 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:32 ب.ظ، چهارشنبه، 14 فروردین، سال 1392 نظرات ۲ نظر

رقابتهای جام نوروزی پرسپولیس گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم حجت الاسلام و المسلمین حاج محمدباقر شریعتی و شهدای گرانقدر روستای سرکلاته خراب شهر دوازدهم فروردین روز جمهوری اسلامی ایران با قهرمانی تیم مرحوم علیرضا یوری به پایان رسید.

vsx4doh0rld8yjharlfgبه گزارش رادکانا به نقل از سامانه اطلاع رسانی روستای سرکلاته خرابشهر (تمیشه) رقابتهای جام نوروزی پرسپولیس گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم حجت الاسلام و المسلمین حاج محمدباقر شریعتی و شهدای گرانقدر روستای سرکلاته خراب شهر دوازدهم فروردین روز جمهوری اسلامی ایران با قهرمانی تیم مرحوم علیرضا یوری به پایان رسید. در دیدار پایانی تیم مرحوم علیرضا یوری توانست در دیداری زیبا با نتیجه پرگل 4 بر 1 بر تیم مرحوم سید قاسم حسینی غلبه کند و به مقام قهرمانی دست پیدا کند. پیش از این دیدار نیز تیم شهید ذکریا امامی با نتیجه ای مشابه برابر تیم مرحوم ایمان امامی به پیروزی رسید و رتبه سوم را از آن خود کرد.

nat3pqiwrn0jz864ifzw

آقای موسی یوری مسئول برگزاری جام نوروزی پرسپولیس در مصاحبه با خبرنگار سایت تمیشه هدف از برگزاری این رقابتها را آماده سازی تیم پرسپولیس برای رقابتهای دسته اول شهرستان کردکوی در سال جاری، ایجاد همدلی میان پیشکسوتان،هواداران، مسئولین  و بازیکنان باشگاه پرسپولیس، ایجاد شور و نشاط در میان علاقمندان به ورزش، انجام یک حرکت فرهنگی و شناسایی و جذب بازیکنان جدید اعلام کردند. ایشان با بیان اینکه باشگاه پرسپولیس به اهداف از پیش تعیین شده خود از این رقابتها دست یافت از همه کسانی که در برگزاری این رقابتها به مسئولین باشگاه کمک و یاری رسانیدند تقدیر و تشکر به عمل آوردند.

حواشی:

– میمانهای ویژه : آقایان جواد و محمد شریعتی فرزندان گرانقدر حجت الاسلام شریعتی ، آقای عبدالرسول الوند دهیار روستا ، آقای هادی مروجی رئیس شورای اسلامی روستا، آقای سید وحید مسلمی عقیلی رئیس هیئت فوتبال شهرستان کردکوی، آقای نبی لیاقی مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال تمیشه، آقای حاج فتحعلی بالاخلی مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی تمیشه

– جایزه بازیکنان اخلاق به آقایان فرزاد لیاقی، عادل داودی ،جابر الوند و محمد جواد رمضانی فرد اهدا شد.

– جایزه بهترین گلزن به آقای عادل حامد امامی بازیکن تیم مرحوم علیرضا یوری اهدا شد.

– از آقای حاج عباس داودی با 52 سال سن به عنوان مسن ترین بازیکن و آقای علی امامی با 16 سال سن به عنوان جوان ترین بازیکن جام با اهدای جوایزی تقدیر و تشکر به عمل آمد.

– به خاطر همکاریهایی که باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال تمیشه در برگزاری جام با باشگاه پرسپولیس داشت از مدیرعامل این باشگاه تقدیر و تشکر به عمل آمد.

– از آقای حاج محمد بادلی مدیریت شرکت دانش بنیان تمیشه به دلیل حمایتهای مالی شان از رقابتها و باشگاه پرسپولیس تقدیر و تشکر به عمل آمد.

– باشگاه پرسپولیس در حاشیه برگزاری این بازیها در محل صندوق حضرت ولی عصر (عج) نمایشگاه عکی پرسپولیس برگزار کرد.

محمود می گوید:

جا دارد از مدیرعامل تیم پرسپولیس سرکلاته آقای وحید گلچین فر هم تشکر کنیم

وحيد گلچين فر می گوید:

ضمن سلام و خسته نباشید خدمت مدیریت محترم سایت رادکانا
از اینکه اخبار روستای سرکلاته خراب شهر را به نحو شایسته در سایت اطلاع رسانی خود منعکس میکنید کمال تقدیر و تشکر را دارم. امیدواریم اصحاب رسانه و مدیران فضاهای مجاری سطح شهرستان در پناه حضرت حق و همچنین با تعاملی مثبت در امر آگاهی بخشی و اطلاع رسانی همیشه موفق و موید باشند. مدیریت سایت اختصاصی روستای سرکلاته خراب شهر (تمیشه) آمادگی خود برای هرگونه همکاری با سایت شما را اعلام میدارد.

با تشکر
مدیریت سایت تمیشه و انجمن جوانان تمیشه روستای سرکلاته خراب شهر
وحید گلچین فر

ارسال نظر