ثبت نام مسابقات قهرمانی کشوری پاراگلایدر رشته دقت در رامیان آغاز شد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,112 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:06 ب.ظ، سه شنبه، 27 اسفند، سال 1392 نظرات بدون نظر

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان رامیان از آغاز ثبت نام مسابقات قهرمانی کشوری پاراگلایدر رشته دقت در رامیان خبرداد.

مسابقات پاراگلایدر قهرمانی مازندران 1 (11)به گزارش رادکانا، جواد عجم رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان رامیان در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی گل رامیان اظهار داشت: مسابقات قهرمانی کشوری در رشته دقت از مورخه 8 الی 11 فروردین سال 1393 به میزبانی کمیته ورزشهای هوایی استان گلستان در شهرستان رامیان برگزار میگردد.

وی بیان کرد : این مسابقات براساس هماهنگی و مجوز انجمن ورزشهای هوایی ایران ،فدراسیون انجمنهای ورزشی،اداره کل ورزش و جوانان استان گلستان و همچنین شورای تأمین استانداری استان برنامه ریزی و اجرا خواهد شد.

عجم عنوان کرد : تیم مدیریت اجرایی این مسابقات ترکیبی از کمیته ورزشهای هوایی استان،اداره ورزش و جوانان شهرستان رامیان و فرمانداری این شهرستان وهمچنین نمایندگان انجمن ورزشهای هوایی و فدراسیون انجمنهای ورزشی بر حسن اجرای آن نظارت خواهند داشت.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان رامیان گفت: بر اساس اعلام انجمن ورزشهای هوایی، حضور سردار سلیم آبادی و دیگر اعضای مدیریتی آن انجمن در این مسابقات قطعی است.

وی با اشاره به این مطلب که نتایج و رکوردهای کسب شده در این مسابقات، جهت ثبت دررنکینگ قهرمانی کشوری به انجمن تحویل خواهد شد، افزود: این مسابقات حداقل در چهار پرواز پذیرفته شده برای هر خلبان، طی 3 روز ،برگزار میگردد و در پایان مسابقات پانزده نفر برتر ( بدون در نظر گرفتن جنسیت) جوایز نقدی به همراه حکم قهرمانی دریافت خواهند نمود.

این مسئول در ادامه بیان کرد: همچنین نفرات برتر بخش بانوان نیز بطور جداگانه معرفی و جوایز نقدی دریافت خواهند کرد.

وی تصریح کرد: با توجه به پیش بینی های صورت گرفته ، پروازهای آزاد نیز در طول مسابقه قابل اجرا بوده و محدودیتی در این خصوص وجود نخواهد داشت وفقط در صورتی که تیم امنیت پرواز، کل پروازها را به دلایل فنی کنسل اعلام نماید، تمامی پروازها، چه مسابقه ای و چه آزاد، همزمان قطع خواهند شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان رامیان تاکید کرد: کلیه شرکت کنندگان، چه بخش مسابقه و چه بخش آزاد، ملزم به ثبت نام مطابق شرایط اعلام شده در ذیل می باشند و خلبانان در انتخاب هر دو گزینه آزاد و مختار خواهند بود.

شرایط لازم برای حضور در مسابقات و پروازهای آزاد:

1. داشتن بیمه ورزشی معتبر( مربوط به سال 93)

• امکان صدور بیمه ورزشی همزمان با پذیرش در محل مسابقه فراهم گردیده است.

2. داشتن گواهینامه پرواز با پاراگلایدر

3. داشتن تجهیزات کامل ایمنی پرواز، شامل بال و هارنس مناسب، چتر کمکی، کلاه ایمنی، پوتین و بی سیم.

نحوه ثبت نام :

روش اول :متقاضیان می توانند با همراه داشتن تمامی موارد فوق الذکر از ساعت 8 صبح روز هشتم فروردین به محل پذیرش مسابقات که آدرس آن متعاقباً اعلام می¬گردد مراجعه و ثبت نام نمایند.

روش دوم: متقاضیان می توانند از ساعت 8 صبح مورخه 1392/12/24 ، ضمن ارسال تصویر مدارک فوق الذکر به شماره فکس 01746229092 ( اداره ورزش و جوانان شهرستان رامیان) و واریز وجه ثبت نام به شماره حساب 4505585620به نام هیئت انجمنهای ورزشی رامیان نزد بانک ملت نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

هزینه های ثبت نام:

پکیج شماره 1: شامل اقامت در خوابگاه ، 4 شب همراه با صرف صبحانه وشام در محل خوابگاه و صرف نهار در محل سایت،خدمات ترانسفر از خوابگاه به محل سایت، شرکت در بخش مسابقه یا پرواز آزاد به انتخاب خلبان، خدمات ترانسفر از محل فرود به محل تیک آف به مبلغ 900/000 ریال

هزینه همراه در این پکیج برای هر نفر 700/000 ریال می باشد.

پکیج شماره 2:شامل صرف نهار در محل سایت، خدمات ترانسفر از محل فرود به محل تیک آف، شرکت در بخش مسابقه یا پرواز آزاد به انتخاب خلبان و حضور در مراسم افتتاحیه و اختتامیه به مبلغ 700/000 ریال.

هزینه همراه در این پکیج برای هر نفر 500/000 ریال می باشد.

توضیح :همانطور که در توضیحات مشخص است در پکیج شماره 2، اسکان پیش بینی نشده است.

در این بخش آندسته از متقاضیانی که قصد استفاده از خوابگاه را ندارند می توانند از هتل عجم واقع در آزادشهر در فاصله 10 کیلومتری سایت استفاده نمایند و یا ویلاهای پیش بینی شده در دهکده توریستی پاقلعه واقع در 7 کیلومتری محل سایت مسابقه را اجاره نمایند.

ارسال نظر