جابجایی و تغییر و تحول مایه شکوفایی و نوشدن می باشد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 467 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 5:03 ب.ظ، سه شنبه، 6 اسفند، سال 1392 نظرات بدون نظر

بهروز مازندرانی: امروز این پرچم را به کسی واگذار می کنم که از من شایسته تر و برتر است و ان شاالله بتواند در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) خدمت ارزشمندی به قشر فرهنگی شهرستان کردکوی کند.

IMG_0018به گزارش خبرنگار رادکانا، بهروز مازندرانی رئیس پیشین اداره آموزش و پرورش کردکوی در مراسم تودیع و معارفه ضمن قدردانی از مسئولین شهرستان و کارکنان این اداره که وی را در این مدت همراهی و پشتیبانی کردند، گفت: کمک ها و پشتیبانی های مسئولین شهرستان و همکارانم باعث شد تا خدمتی هرچند کوچک به قشر فرهنگی شهرستان کردکوی کنم.

وی افزود: با توجه به وجود مشکلات مالی در کشور اگر همدلی، وفاق، پشتیبانی همکارانم در این اداره نبود نمی توانستیم بر مشکلات فائق آئیم.

مازندرانی با اشاره به موضوع طرح تحول بنیادین اظهار داشت: دوران مسئولیت بنده با استقرار و استمرار طرح تحول بنیادین همراه بود که تحول خوبی در اداره آموزش و پرورش کردکوی ایجاد شد.

رئیس سابق اداره آموزش و پرورش کردکوی در ادامه با عنوان این مطلب که جابجایی، تغییر و تحول، مایه شکوفایی و نوشدن می باشد، خاطرنشان کرد: فردی جدید با ایده جدید، تفکر جدید و خلاقیت جدید می تواند آموزش و پرورشی شکوفا و پویا داشته باشد.

وی در پایان ابراز داشت: امروز این پرچم را به کسی واگذار می کنم که از من شایسته تر و برتر است و ان شاالله بتواند در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) خدمت ارزشمندی به قشر فرهنگی شهرستان کردکوی کند.

ارسال نظر