جانشین سپاه نینوا گلستان:حمایت از مظلومین فلسطین از افتخارات نظام است/ تا پیروزی نهایی از فلسطین حمایت می‎کنیم
تعداد بازدید تعداد بازدید: 917 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:30 ب.ظ، سه شنبه، 29 مرداد، سال 1392 نظرات بدون نظر

جانشین سپاه نینوا استان گلستان گفت: حمایت از مظلومین فلسطین و دیگر مظلومان عالم از افتخارات بزرگ نظام جمهوری اسلامی ایران است و ما همواره تا پیروزی نهایی فلسطینیان را حمایت می‎کنیم.

13911021000435_PhotoAبه گزارش رادکانا به نقل از روابط عمومی سپاه نینوا استان گلستان، حسین کریمی‎اول در جلسه تودیع و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گمیشان در جمع مسئولان و بسیجیان گمیشان در سالروز پیروزی جنگ 33 روزه حزب‎الله آن را افتخاری بزرگ برای تمامی مسلمانان آزادی‌خواه جهان دانست.

وی ادامه داد: بعد از پیروزی بزرگ انقلاب اسلامی ایران که به حق زلزله قرن نام گرفت، این بار حزب‎الله لبنان هیمنه پوشالی اسرائیل را در هم ریخت و این باور غلط را که اسرائیل شکست‎ناپذیر است برای همیشه نابود کرد.

جانشین فرمانده سپاه نینوا گلستان افزود: پیروزی حزب‎الله لبنان بر اسرائیل تفسیر آیه مبارک قرآن است که می‎فرماید عده قلیل با توکل بر خدا و عنایات الهی و با ایمان به خداوند بر عده کثیر دشمنان پیروز می‎شوند.

کریمی‎اول ادامه داد: یکی از تحلیلگران رژیم غاصب صهیونیستی علت پیروزی حزب‎الله را شجاعت جوانان حزب‎الله و سربازانی دانست که برای حضور در خط مقدم جبهه از هم سبقت گرفته و لحظه‌شماری می‎کردند و این در حالی بود که لشکریان اسرائیل همواره به دنبال فرار از خطر و حفظ جان خود بودند.

وی با اشاره به نقش مهم و محوری ولایت‎فقیه در کشور گفت: اگر عنایات ویژه مقام معظم رهبری نبود ایران هم‌اکنون وضعیتی مشابه مصر و سوریه داشت و ولایت‎فقیه عامل اقتدار، قدرت و عزت ایران است.

جانشین فرمانده سپاه نینوا گلستان گفت: حمایت از مظلومین فلسطین و دیگر مظلومان عالم از افتخارات بزرگ نظام جمهوری اسلامی ایران است و ما همواره تا پیروزی نهایی فلسطینیان را حمایت می‎کنیم.

ارسال نظر