جایگاه های CNG استان گلستان تعطیل شدند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 441 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:25 ب.ظ، سه شنبه، 15 بهمن، سال 1392 نظرات بدون نظر

جایگاه های CNG موجود در شهرهای سراسر استان از شب گذشته تا کنون به حالت تعطیل در آمده است.

thumb271-ea90dc2be3eb0e1f47bb366c18408e90به گزارش رادکانا، جایگاه های CNG شهر گرگان مرکز استان و سایر شهرها از شب گذشته تاکنون به حالت تعطیل در آمده است، این موضوع نارضایتی شهروندان و به ویژه رانندگان تاکسی های درون شهری و رانندگان آژانس را به همراه داشته است.

برخی رانندگان گرگان در گفتگو با خبرنگار ما از طی مسیر طولانی برای رفتن به جایگاه های سوخت خارج از شهرها برای پر کردن مخزن گاز خودروی خود انتقاد می کنند که نتیجه ای نیز به همراه نداشته است.

یکی از رانندگان آژانس گرگانی به خبرنگار ما گفت: برای پرکردن مخزن گاز  خودرو  به جایگاه های CNG سطح شهر مراجعه کردم و در کمال ناباوری دیدم که تمام جایگاه های گرگان به طور همزمان تعطیل شده اند.

این راننده در ادامه افزود: شنیده بودم جایگاه های خارج از شهر کار می کنند و برای پرکردن کپسول گاز خود به چند جایگاه خارج از شهر که می شناختم رفتم ولی نتیجه ای در بر نداشت.

یکی دیگر از شهروندان نیز که وانت بار کرایه ای دارد با اشاره به این که دلیل اصلی تعطیلی جایگاه های CNG گرگان مشخص نیست تصریح کرد: تعداد زیادی از رانندگان به دلیل این که استفاده از سوخت بنزین برای شان مقرون به صرفه نیست در منازل خود مانده اند و همین موضوع باعث می شود سرویس دهی به مردم گرگان با مشکل رو به رو شود.

وی در ادامه افزود: از مسئولین درخواست دارم تا مشکل جایگاه های سوخت را بررسی نمایند تا این مشکل سریع تر مرتفع گردد.

همچنین از سایر شهرهای استان نیز خبر می رسد که جایگاه های CNG در آنها نیز وضعیتی مشابه دارد و از شب گذشته تا کنون امکان ارائه خدمات به مشتریان را ندارند. 

لازم به ذکر است بخش عمده ای از قطعی گاز در جایگاه های CNG شهرهای سراسر استان به دلیل افت فشار گاز استان گلستان و  استان های شمال کشور ناشی از بروز سرمای شدید در چند روز اخیر بوده است.

ارسال نظر