جبهه جوانان انقلابی استان گلستان از «رئیسی» اعلام حمایت کرد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 150 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 5:16 ب.ظ، پنج شنبه، 28 اردیبهشت، سال 1396 نظرات بدون نظر

جبهه جوانان انقلابی گلستان در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری، حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی را به عنوان نامزد اصلح، انقلابی و ارزشی معرفی کرد.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ جبهه جوانان انقلابی گلستان در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری، حجت الاسلام سیدابراهیم رئیسی را به عنوان نامزد اصلح ، انقلابی و ارزشی معرفی کرد.

جبهه جوانان انقلابی استان گلستان از همه مردم به خصوص جوانان انقلابی خواست تا با رای دادن به این گزینه انقلابی دل امام راحل (ره)، مقام معظم رهبری، خانواده‌های شهدا، ایثارگران، محرومین و مستضعفین را شاد کنند.

این جبهه انقلابی از حرکت ارزشمند، فداکارانه و شجاعانه محمدباقر قالیباف نامزد دوازدهمین دوره ریاست‌جمهوری که به نفع حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی از دور انتخابات کنار رفت و باعث انسجام وحدت و همگرایی در نیروهای انقلابی شد قدردانی می‎کند.

جبهه جوانان انقلابی به منظور تغییر و بهبود وضع عمومی مردم، جامعه و انجام تغییرات اساسی و عزتمند در عرصه‌های مختلف سیاسی، اجتماعی و اقتصادی کشور حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی را به عنوان نامزد اصلح در انتخابات ریاست جمهوری تشخیص داد.

این جبهه انقلابی از تمام ملت ایران خصوصا مردم شریف گرگان برای حضور حداکثری پای صندوق‎های رای و مشارکت در تعیین سرنوشت کشور در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری و آرمان‎های امام راحل (ره) دعوت به عمل آورد./فارس

انتهای پیام/

ارسال نظر