جریان فتنه در گرگان به دنبال تخریب رئیس دانشگاه گلستان است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 748 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:23 ب.ظ، سه شنبه، 5 شهریور، سال 1392 نظرات یک نظر

سایت ” سلام نو ” ، پایگاه خبری تحلیلی لجن پراکنی چپی های تندرو در اقدامی زشت با هدف تخریب رئیس دانشگاه گلستان ، دور جدیدی از پروژه تخریب نخبگان نظام را آغاز کرد .

thumb271-b0a8481d1deccda2c15aceec94f29f79به گزارش رادکانا، سایت “سلام نو ” در مورخه دوم شهریور 92 ، خبری را به نقل از یکی از خوانندگان خود چاپ کرد که بنظر می رسد این  رویکرد به دنبال تخریب نیروهای دلسوز نظام ، برای تصاحب کرسی های مهم دانشگاهی صورت گرفته است .
سبک نگارش مطلب می رساند که نویسنده ، عناد خاصی نسبت به رئیس دانشگاه گلستان داشته و بدون اینکه بداند آخرت و حساب و کتابی در کار است در یک اقدام زشت و ناپسند که رویه همیشگی طیف چپ و مشارکتی های تندرو بوده ، دکتر قربانی را فردی تندروی غیر بومی معرفی کرده است .

و در ادامه در اقدامی ناپسند یک دانشجوی بسیجی را مسئول پاره کردن بیلیوردی بزرگ از روحانی و توفیقی معرفی می کند که دستور این عمل را دکتر قربانی رئیس دانشگاه گلستان صادر کرده است .

اما اصل ماجرا چه بود :

برادر “شیخ اصلاحات ” دانشگاه منابع طبیعی گرگان یعنی شیخ اسماعیل اسلامی که کارمند اداره آموزش این دانشگاه می باشد در اقدامی خودسرانه و بدون هماهنگی با مسئولین دانشگاه و اخذ مجوزهای لازم ، اقدام به چاپ و نصب پوسترهایی مبنی بر حمایت و تبریک به انتصاب توفیقی به عنوان وزارت علوم داشته اند . بعد از نصب این پوسترها در سطح دانشگاه ، یکی از دانشجویان  صرفا اقدام به کندن یک پوستر می کند ولی آن را پاره نمی کند که پوستر مذکور به صورت سالم در حراست دانشگاه موجود است .

قابل توجه اینکه ، دکتر قربانی رئیس دانشگاه گلستان در این زمان اصلا در دانشگاه نبوده و در همایشی در شهر مشهد مقدس به سر می برده و از موضوع اطلاعی نداشته است تا چه برسد به اینکه به کسی دستور پاره کردن پوستر را داده باشد .
اینکه تصویر روی بیلبورد را پاره کردند دروغی دیگر بیش نیست چون اصلا بیلبوردی تهیه نشده بوده تا پاره شود و فقط پوستر نصب شده بود که آن هم فقط یک دانشجو آن را کنده بود و پوسترهای کنده شده هم توسط مراجع دانشگاه ضبط شده است .
بعد از این ماجرا ، این عده تصمیم می گیرند که بنری با این محتوا  را در مقابل دانشگاه نصب کنند که در حال حاضر جلوی دانشگاه موجود است .

اما این ماجرا چه دست های پنهان و پشت پرده ای دارد و هدف تخریب کنندگان دکتر قربانی رئیس متعهد و متخصص دانشگاه گلستان چیست ؟

چه کسانی از مدیریت عناصر دلسوز و وفادار به انقلاب در دانشگاه ضربه می خورند و چرا در آستانه تغییر و تحولات در دولت این عده دست به این عمل زشت و شنیع زده اند ؟

شواهد و قرائن نشان می دهد که هدف اصلی گردانندگان این پروژه به دنبال تخریب نیروهای وفادار انقلاب بوده و با چنین اقدامات نادرستی به دنبال جایگاه این افراد هستند .

تحلیل : فرضا هم دانشجویی عکس حسن روحانی و توفیقی را پاره کرده باشد چه اشکالی دارد ، شما مگر دم از آزادی نمی زنید . چطور به چند دانشجوی فتنه گر در 16 آذر 88 وقتی که عکس امام عزیز را پاره کردند گفتید که باید دانشجو آزاد باشد و اظهار نظر کند و عملش بحق است اما اینجا دانشجوی مورد نظر را محکوم می کنید و شعبان بی مخ می خوانید  .

aksemam

آیا آزادی فقط برای شما سبزها خوب است! تناقض گویی های شما برای عالم و آدم رو شده و این شگردهای قدیمی دیگر بر اذهان مردم تاثیری ندارد  چرا که آنها شما را تحت عنوان هیاهوسازی و غوغا سالاری شناخته اند که هیچ کارنامه مثبتی در تاریخ انقلاب نداشته اید .

از روز معرفی نجفی و میلی منفرد به عنوان وزرای پیشنهادی آموزش و پرورش و علوم و ماجراهای مبسوط مربوط به آنان در جلسات رای اعتماد مشخص بود که به حاشیه رفته های دنیای سیاست و علم به دنبال تسخیر و پاک سازی این دو سنگر مهم علمی و آموزشی کشور هستند تا دوباره این دو وزارتخانه مهم را به پیاده نظام طرح ها و نقشه های خود ( به مانند سالهای حاکمیت دولت اصلاحات )تبدیل کنند .

با اقدام بجا و شایسته و عدم اعتماد مجلس شورای اسلامی به میلی منفرد ، انتصاب توفیقی به عنوان سرپرست این وزراتخانه مطرح شد ، که این انتصاب از ابتدا با واکنش نیروهای دلسوز و معتقد به نظام روبرو شد و اخبار زیادی مبنی بر دست داشتن وی در ماجرای فتنه 88 منتشر گردید .

tofighi1 1

در روزها و هفته های بعد ، شاهد موج تبریکات خود ساخته و تهیه طومارهای حمایت خود نوشته به توفیقی در برخی دانشگاه ها توسط برخی عناصر افراطی حامی دولت از ایشان برای معرفی به عنوان وزیر پیشنهادی علوم صورت گرفت .

و اینکه در دانشگاه گلستان ، فردی بخواهد با تهیه عکس و بنری از روحانی و توفیقی و ساخت خبیر جعلی برای تخریب دیگران به جرگه حامیان توفیقی بپیوندد چیز غریبی نیست و ادامه همان  شیوه ماکیاولی برای دست یابی به قدرت است . آنجا که ماکیاولی گفت : ” هدف وسیله را توجیه می کند . ”

 

نویسنده : فرامرز  گلستانی

محمد می گوید:

چندتا نکته مهم:
1. قربانی غیربومی نیست که تعجب کردین!؟
2. قربانی رئیس متعهد و متخصص دانشگاه گلستان!؟
3. 16آذر عکس امام پاره شد!؟
4. شما که سازمانتون چند وقتیه کاملاً به روز شده و تو فضای اینترنت با ساخت هزاران سایت داره جولان میده با سبک خودش دیگه چرا!؟ نمیشه از مشهد با گرگان تماس گرفت!؟
با شناختی که کاملاً از دانشگاه دارم میتونم دعا کنم که هر چه زودتر قربانی برگرده به شهر خودش و درس معارفشو بده و رییس بسیج دانشجویی هم برگرده به شهر مقدسش و از مباحث به روز علمای قم بهره مند بشه

ارسال نظر