جزئیات انهدام و دستگیری ۵ عضو گروه تروریستی در جنوب کشور/ شهادت یک سرباز گمنام امام زمان(عج)
تعداد بازدید تعداد بازدید: 195 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:30 ق.ظ، جمعه، 26 خرداد، سال 1396 نظرات بدون نظر

فرماندار چابهار از دستگیری ۵ نفر از اعضای یک گروه تروریستی و هلاکت ۲ تروریست در عملیات مسلحانه سربازان گمنام امام زمان(عج) در چابهار خبر داد.

به گزارش سرویس جهاد و مقاومت رادکانا به نقل از تسنیم، ایوب درویشی اظهار داشت: سربازان گمنام امام زمان(عج) عصر امروز در یک عملیات مسلحانه در چابهار 5 نفر از اعضای یک گروه تروریستی را دستگیر کردند و 2 تروریست را به هلاکت رساندند.

فرماندار ویژه چابهار در تشریح جزئیات این خبر گفت: سربازان گمنام امام زمان(عج) با اشراف اطلاعاتی که در منطقه دارند از محل اختفای اعضای یک گروهک تروریستی در چابهار مطلع شدند و بلافاصله منطقه اختفای تروریست‌ها را تحت محاصره قرار دادند.

وی ادامه داد: در این عملیات که منجر به درگیری مسلحانه شد، نیروهای امنیتی ما با دلاورمردی و پس از یک درگیری چند ساعته موفق شدند این گروهک تروریستی را منهدم کنند که به دستگیری 5 تروریست و هلاکت دو تن دیگر منجر شد.

درویشی با اشاره به اینکه پس از اتمام این عملیات جلیقه انفجاری، مواد منفجره، مقادیر قابل توجهی مهمات و تعدادی سلاح از تروریست‌ها کشف و ضبط شد، گفت: متاسفانه یکی از سربازان گمنام امام زمان(عج) در جریان این درگیری به فیض شهادت نائل شد.

فرماندار چابهار تصریح کرد: خوشبختانه نیروهای امنیتی اشراف کاملی در این منطقه دارند و هرگونه فعالیت ضدنظام و امنیت ملی را در نطفه خفه می‌کنند.

2 نفر اهل کشور های همسایه و 3 نفر ایرانی

سیدمحمود علوی، وزیر اطلاعات با اشاره به اینکه در چابهار یک تیم تروریستی را شناسایی کردیم گفت: ۵ نفر دستگیر شدند که ۳ نفر ایرانی و دو نفر از کشورهای همسایه بودند. میدانستیم این گروه برنامه ای دارند. این هفت نفر را در بیرون از منزل گرفتیم. دو نفر هم در خانه کشته شدند. همچنین اولین شهید وزارت اطلاعات به درجه شهادت نائل شد؛ از سرزمین گیلان و در جوار خلیج فارس.

عربستان اسپانسر گروه های تروریستی در منطقه است

وی افزود: در کردستان نیز یک تیم را شناسی کردیم و زیر ضربه بردیم؛ همانطور مقام معظم رهبری فرمودند دشمن بیکار نمی نشیند. عربستان اسپانسر گروه های تروریستی در منطقه است و از کشورهای همسایه مزدور استخدام میکند. ناکامی های داعش در رقه، موصل و… باعث شد که به سراغ ایران بیاید. می خواستند به هر قیمتی شده در ایران ترقه ای را بترکانند. این ناکامی ها باعث شد تلاش کند تا بتواند در ایران کاری انجام دهد.

انتهای پیام/

ارسال نظر