جزئیات تصادف زنجیره ای روز گذشته کردکوی از زبان رئیس پلیس راهور نیروی انتظامی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,743 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:42 ب.ظ، یکشنبه، 22 دی، سال 1392 نظرات یک نظر

همانطور که قرار بود جزئیات تصادف زنجیره ای روز گذشته پس از بررسی های بعمل آمده از سوی راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی در پایگاه خبری تحلیلی رادکانا منتشر شود عصر امروز در محل حادثه حاضر شدیم و طی مصاحبه اختصاصی با سروان قوام رئیس پلیس راهور نیروی انتظامی شهرستان کردکوی جزئیات حادثه را از زبان وی شنیدیم و در خروجی سایت قراردادیم.

bbbbbbbbبه گزارش رادکانا سروان قوام رئیس پلیس راهور نیروی انتظامی شهرستان کردکوی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار رادکانا در خصوص جزئیات تصادف روز گذشته در بریدگی خروجی کردکوی بسمت گرگان روبروی دادگستری این شهرستان گفت: متأسفانه روز گذشته در بریدگی خروجی کردکوی بسمت گرگان تصادف بین 5 خودرو را داشتیم که متأسفانه سواری تیبا که قصد گردش چپ به را داشت به علت عدم رعایت حق تقدم با راننده کامیون تریلر برخورد داشت که خودروی تیبا را به لاین مخالف پرتاب کرد که این خودرو در لاین مخالف همزمان با سه خودرو برخورد می کند.

وی افزود: در این حادثه 6 مجروح داشتیم که سریعا توسط نیروهای امداد و نجات هلال احمر شهرستان به بیمارستان انتقال داده شدند و خوشبختانه مصدومین به صورت سرپایی مداوا و از بیمارستان مرخص شدند.

IMG_00191

رئیس پلیس راهور نیروی انتظامی شهرستان کردکوی با اشاره به این جمله که دیر رسیدن بهتر از هرگز نرسیدن است به رانندگان عزیز توصیه کرد: حتما سرعت مطمئنه را رعایت کنند مخصوصا در محوطه بریدگی هایی که نزدیک به شهر است.

وی ادامه داد: توصیه دیگر ما این است که برابر ماده 126 آئین نامه راهنمایی و رانندگی حداکثر سرعت مجاز در داخل شهر، 60 کیلومتر می باشد و خواهشی که از رانندگان عزیز دارم این است که برای حفظ جان خودشان و دیگران که مشغول استفاده از راه هستند سرعت را رعایت کنند تا حادثه ای از این قبیل نداشته باشیم.

شاهد تصادف می گوید:

تصادف خیلی شدیدی بود

یه دفعه یه صدای مهیبی شنیدم که از مغازم پریدم بیرون دیدم گرد و خاک همه جارو گرفته

خدا واسه هیچ کس این روزو نیاره

ارسال نظر