جسارت در این فیلم بی سابقه و توهین آمیز است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,216 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:16 ب.ظ، جمعه، 24 شهریور، سال 1391 نظرات بدون نظر

حجت الاسلام شاعری امام جمعه شهرستان کردکوی ساخت این فیلم را محکوم کرد و فرمودند این فیلم باعث خشم مسلمانان جهان شده است، خشمی که خاموش شدنی نیست.

به گزارش خبرنگار رادکانا، حجت الاسلام و المسلمین شاعری امام جمعه شهرستان کردکوی در جمع نمازگزاران فهیم کردکوی با توجه به فیلم ساخته شده علیه رسول خدا (ص) گفت:جسارت در این فیلم بی سابقه و توهین آمیز است که مزدوران با ساخت این فیلم اهانت بزرگی به ساحت مقدس رسول خدا (ص) کردند.سازنده این فیلم هویت مجهولی دارد و مشخص نیست کجا پنهان شده است.

شاعری در ادامه افزود: این فیلم شش ماه قبل ساخته شده بود اما پخش این فیلم را دراین روزها قرار دادند، زیرا مصادف با واقعه یازده سپتامبر بوده است. وی در ادامه افزود: این فیلم در تلویزیون مصر به زبان عربی پخش شد که باعث خشم و تظاهرات مردم مصر شد.

وی اظهار داشت: از اول خلقت هرجا منادی دین و خلقت بود، القاعات شیطانی هم بود این در طول تاریخ بشریت است.

امام جمعه کردکوی گفت: آن اتفاقاتی که در آن زمان به وقوع می پیوست در یک محدوده جغرافیایی خاصی بود، امام امروز این اتفاقات در یک پدیده فراگیر جغرافیایی در تمام جهان به وقوع می پیوندد.

شاعری با اشاره به فیلم توهین آمیز سلمان رشدی فرمودند: اگر امام (ره) در آن زمان مقابل فیلم اهانت آمیز سلمان رشدی ایستادگی نمی کرد و او را آواره پستوها نمی کرد ما هر سال یک سلمان رشدی داشتیم و ما در حال حاضر باید متوجه آن فتوای تاریخی و بزرگ امام (ره) بشویم.

وی تصریح کرد: هرچه آمریکایی ها، اسرائیلی ها و غربی ها به این در و آن در بزنند تا آشوبی را در کشوری به پا کنند پرچم اسلام در جهان برافراشته تر می شود.

همچنین حاج آقا شاعری امام جمعه موقت کردکوی حمله به کنسولگری آمریکا واقع در شهر بنغازی لیبی را از مهم ترین تحول و رویداد هفته دانست.

 

رادکانا

ارسال نظر