جشنواره ابوذر بهترین شاخص ارزیابی خبرنگاران گلستانی است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 130 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:45 ق.ظ، شنبه، 20 آبان، سال 1396 نظرات بدون نظر

نایب رئیس بسیج رسانه گلستان با بیان اینکه سومین جشنواره ابوذر در استان گلستان برگزار می شود گفت : در حال حاضر بهترین و تنهاترین شاخص ارزیابی عملکرد خبرنگاران گلستانی همین جشنواره ابوذر است.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ جواد عموزاد نایب رئیس بسیج رسانه گلستان با اشاره به برگزاری سومین جشنواره ابوذر در استان گلستان اظهار کرد: در حال حاضر جشنواره ابوذر تنهاترین و بهترین شاخص برای ارزیابی و سنجش خبرنگاران استان گلستان است.
عموزاد افزود: طبق آمارها نزدیک به 200 فعال رسانه ای در استان گلستان به این کار مشغولند اما تاکنون نه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان و نه نهاد دیگری نتوانسته ارزیابی از کیفیت کار خبرنگاران و فعالان رسانه ای استان گلستان داشته باشد.
وی اضافه کرد: اما در طول سالهای گذشته خبرنگاران گلستانی با شرکت در جشنواره ابوذر و جشنواره هایی چون شهدای غواص و مدافع حرم و ارائه آثار کیفی خود ، به ارزیابی آنها پرداخته و الحق و الانصاف این جشنواره توانسته علاوه بر شناسایی استعدادهای جدید در این عرصه به قلم فعالین رسانه ای استان نیز توانایی ببخشد.
نایب رئیس بسیج رسانه گلستان خاطرنشان کرد: سومین جشنواره ابوذر هم امسال برگزار می شود و همه عوامل برگزاری این جشنواره آماده اند تا مانند سالهای گذشته یک جشنواره خوب ، با کیفیت و مورد توجه اهالی رسانه کشور برگزار کنند.
عموزاد تاکید کرد: امسال جشنواره ابوذر در 8 قالب خبر، مصاحبه، گزارش، یادداشت، مقاله و سرمقاله، تیتر، عکس خبری، اینفوگرافی و فیلم کوتاه خبری برگزار می شود.
وی افزود: اقتصاد مقاومتی، حمایت از تولید ملی و کالاهایی ایرانی،فرهنگ مبارزه با مفاسد اقتصادی، شناخت دشمن، امر به معروف و نهی از منکر، فرهنگ مبارزه با تروریست، فرهنگ پیشگیری از آسیب‎های اجتماعی، مسائل صنفی خبرنگاران و اصحاب رسانه، خادمین رضوی در خدمت به محرومین، موضوع بومی استان از جمله زیست بوم استان فرصت‎ها و تهدیدات، خلیج گرگان و گردشگری، شهدای حرم استان، وحدت و همدلی در استان، توسعه همه جانبه استان و مفاخر و مشاهیر و چهره‎های ماندگار استان گلستان موضوعاتی است که در این جشنواره در نظر گرفته شده است.
عموزاد ادامه داد: آثار باید با نام یا تائید مدیر مسئول بوده و هر خبرنگار می‎تواند حداکثر در 5 موضوع شرکت کند و در هر موضوع نیز 3 اثر در قالب‎های مختلفی که انتخاب می‎کند به دبیرخانه جشنواره رسانه‎ای ابوذریا دفتر بسیج رسانه استان گلستان ارسال و فرم جشنواره به آن ضمیمه شود و در هر بخش 3 نفر برگزیده می‎شوند.
انتهای پیام /

ارسال نظر