جشنواره بین المللی فیلم فجر در گلستان به کار خود پایان داد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 423 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:42 ق.ظ، دوشنبه، 28 بهمن، سال 1392 نظرات بدون نظر

آیین اختتامیه چهارمین اکران فیلم های جشنواره بین المللی فجر در گرگان امشب با حضور میکائیل زاده قائم مقام جشنواره بین المللی فیلم فجر، برزو نیک نژاد و الناز حبیبی از بازیگران سینما در گرگان برگزار شد.

thumb271-bc25ffe3297f561006f170b8e8a9b1d3به گزارش رادکانا، ساعت 19:20 دقیقه شب گذشته 27 بهمن ماه پردیس سینمایی کاپری گرگان شاهد آیین اختتامیه جشنواره بین المللی فیلم فجر بود.

این آیین 32 سال است که در کشور اجرا می شود و چهار مین سالی است که استان گلستان میزبان آن شده است.

در این مراسم ابتدا نجفی مالک کاپری روی صحنه رفت و بعد از بیان جملاتی تریبون را به مهدی صفایی سپرد. صفایی گفت: اگر آمارها را بپذیرید فکر می کنم بین 6 تا 7 هزار نفر از جشنواره امسال دیدن کردند.

صفایی افزود: 20 فیلم در 40 سانس در معرض نمایش علاقه مندان قرار گرفت و مردم گرگان با شادی و خوشحالی برای دیدن فیلم ها به این مکان می آمدند.

غلامرضا منتظری مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز محیط خوب و امکانات مجهز سینما کاپری را از عوامل موفق اکران جشنواره در گرگان دانست و خاطر نشان کرد: ایران فقط تهران نیست و لازم است یک نگاه عدالت محور به همه نقاط کشور داشته باشیم.

منتظری ادامه داد: مردم گرگان در هنر دوستی ید طولایی دارند و همواره با حضور در اماکن هنری این نگرش را به منصه ظهور رساندند.

برزو نیک نژاد که از کارگردانان کشور است و اصالتی گرگانی دارد دقایقی به سخن پرداخت. نیک نژاد گفت: گرگان در هنر زبانزد است و مخصوصا در زمینه تئاتر پیشرفت های خوبی دارد.

نیک نژاد تصریح کرد: باید قدر چیزهایی که در اختیار ماست را بدانیم و همان طور که عشق ناخواسته در وجود انسان ها متبلور می شود هنر نیز ناخواسته در من خطور کرد.

آیین اختتامیه جشنواره بین المللی فیلم فجر با اکران فیلم ” چ ” به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا با مضمون دفاع مقدس به کار خود پایان داد.

ارسال نظر