جشنواره روش های برتر تدریس درس تربیت بدنی در کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 717 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:38 ب.ظ، دوشنبه، 26 خرداد، سال 1393 نظرات بدون نظر

مرحله استانی جشنواره روش های برتر تدریس درس تربیت بدنی در کردکوی برگزار شد.

321000020013-1به گزارش خبرنگار رادکانا، عبدالحسین بهرامی کارشناس تربیت بدنی و سلامت اداره آموزش و پرورش شهرستان کردکوی در این خصوص در گفتگو با خبرنگار ما گفت: مرحله استانی دهمین جشنواره روش های برتر تدریس درس تربیت بدنی یکشنبه 25/3/1393 در شهرستان کردکوی برگزار شد.

وی ادامه داد: در این جشنواره که در دو سالن امام علی (ع) و رعنا برگزار شد منتخبین شهرستان کردکوی آقای مهدی رسولی و سرکارخانم فهیمه سادات حسینی از مربیان فعال تربیت بدنی از شهرستان کردکوی با رقبای خود در استان به رقابت پرداختند.

بهرامی در خصوص اهداف این جشنواره گفت: از اهداف برگزاری جشنواره کیفیت بخشی برنامه درس تربیت بدنی، شناسایی و ترویج روش های موفق و کارآمد تدریس، ایجاد انگیزه در دبیران جهت نوآوری و خلاقیت در درس تربیت بدنی و ایجاد زمینه رقابت سالم، تبادل و تعمیم تجارب آموزشی میان دبیران تربیت بدنی می باشد.

کارشناس تربیت بدنی و سلامت اداره آموزش و پرورش شهرستان کردکوی یادآور شد: نفرات منتخب مرحله استانی به رقابت های کشوری راه پیدا می کنند.

بهرامی در خاتمه بیان داشت: جا دارد اینجا از 10تن از داورانی که به کردکوی اعزام شدند و ناظر فنی جشنواره سرکار خانم سقائیان کارشناس اداره کل آموزش و پرورش ودست اندرکارانی که با ما درطول جشنواره همکاری داشتند تقدیر و تشکر نمایم. 

شایان ذکر است که محمدحسین شاعری معاون پرورشی و تربیت بدنی و سرکار خانم هما عقیلی معاون آموزشی و کارشناسان اداره آموزش و پرورش کردکوی از این جشنواره بازدید بعمل آوردند.

ارسال نظر