جشن اجاره‌ای با بوی خون و ترور+تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 614 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:23 ب.ظ، دوشنبه، 10 تیر، سال 1392 نظرات بدون نظر

سی‌ام خرداد ماه، روزی است که “گروهک تروریستی منافقین” با دستور “مسعور رجوی”، سرکرده این “گروهک تروریستی”، طی بیانیه‌ای رسمی وارد فاز حملات تروریستی و مسلحانه علیه “جمهوری اسلامی ایران” شد.

1273338_127سی‌ام خرداد ماه، روزی است که “گروهک تروریستی منافقین” با دستور “مسعور رجوی”، سرکرده این “گروهک تروریستی”، طی بیانیه‌ای رسمی وارد فاز حملات تروریستی و مسلحانه علیه “جمهوری اسلامی ایران” شد.

به همین دلیل، هر ساله در سی‌ام خرداد ماه اعضا و عناصر گروهک تروریستی منافقین جشن‌هایی را به مناسبت کشتار هزاران ایرانی بی‌گناه در “ویلپنت پاریس” برگزار می‌کنند.

پایکوبی فرقه رجوی در حالی صورت می‌گیرد که در نتیجه اقدامات تروریستی این گروهک پس از سی‌ام خرداد سال 1360، تا کنون بیش از 17 هزار نفر از شهروندان ایرانی جان خود را از دست داده‌اند.

اکثر قربانیان شهروندان عادی بودند که به خاطر طرفداری از انقلاب اسلامی ترور شدند. بخشی نیز به صورت تصادفی در بمب گذاری‌ها و درگیری‌های خیابانی شهید شدند.

امسال نیز، همانند سال‌های گذشته، گروهک تروریستی منافقین در سالگرد آغاز اقدامات تروریستی خود علیه مردم ایران، جشنی را در ویلپنت پاریس برگزار کردند؛ جشنی که به زعم روزنامه لوموند فرانسه افرادی با تابعیت سوئیس، رومانی، آلمان در آن شرکت کرده بودند. این افراد که با وعده اقامت در هتل‌های 4 ستاره و 5 ستاره به فرانسه سفر می‌کنند، در قالب یک سفر توریستی به حومه پاریس می‌آیند تا در کنار گشت و گذار در فرانسه در یک تجمع به اصطلاح سیاسی نیز شرکت کنند.

اما گروهک تروریستی منافقین خرج برگزاری چنین گردهمایی‌هایی را از کجا تامین می‌کند؟ و در اصل این چه کسانی هستند که در تجمع منافقین نه در پاریس و بلکه در دیگر شهرها و کشورهای اروپایی و آمریکایی شرکت می‌کنند؟ اینها به همراه چند سوال دیگر، سوالاتی است که در این گزارش به آن‌ها خواهیم پرداخت.

حکایت گروهک تروریستی منافقین و پول‌های کثیف و سیاه ‌

به گزارش خبرنگار سیاست خارجی باشگاه خبرنگاران؛ درآمدهای کثیف “گروهک تروریستی منافقین” و پولشویی‌های هنگفت این گروهگ به دفعات توسط بسیاری از افراد جداشده این فرقه و سازمان‌های امنیتی مانند FBI برملا شده است.

باند رجوی از منابع تجاری و اقتصادی مستقلی برخوردار نبوده و دائما دست گدایی به سوی نهادهای غربی وبنیادهای صهیونیستی مانند آیپک AIPAC دراز کرده و می‌کند. این گروهک تروریستی پول‌های سیاهی را که از راه‌های گوناگون به چنگ می‌آورد، صرف کارهایی مانند خرید سناتورهای آمریکایی، پرداخت پول تو جیبی بهبرخی از عوامل و عناصر ضد انقلاب و اپوزوسیون خارج‌نشین مانند سلطنت‌طلب‌ها و استخدام سیاهی لشکربرای کارناوال‌ و شوهای تبلیغاتی خود می‌کند.

فرقه رجوی پول‌های کثیف خود را از چه طریقی به چنگ می‌آورد؟

گروهک تروریستی منافقین برای جلب حمایت‌های غرب و برای هرچه باشکوه‌تر نشان دادن شوهای تبلیغاتی خود دست به اقدامات گوناگونی مانند اجیرکردن افراد معلوم‌الحال، کرایه و استخدام سیاهی‌لشکر و پرداخت مبالغ هنگفت به برخی از سناتورهای آمریکایی می‌زند. اما هزینه این ولخرجی‌ها از چه منابعی تامین می‌شود؟

بعد از اعلان جنگ علنی گروهک تروریستی منافقین علیه مردم ایران، دست‌های آغشته به خون مردم خود را در جیب دشمن کرده و مبالغ هنگفتی از خوش‌خدمتی به رژیم بعث دریافت می‌کردند.

علی حسین نژاد، مترجم خصوصی رجوی و مترجم اسناد و مدارک و نشریات و نامه‌های سازمان به زبان عربی که در اواخر ماه آوریل از کمپ ترانزیت موقت (لیبرتی) فرار کرد از دست و دلبازی های صدام حسین در قبال رجوی و سازمانش می گوید منافقین جزیی از ارتش و اطلاعات رژیم صدام محسوب می‌شدند: طبق اسناد و نامه‌هایی که ترجمه می‌کردم و یا گزارش‌های نزدیک‌ترین افراد که می‌خواندم؛ به دنبال آخرین دیدار رجوی با صدام در شهریور سال 1379 رجوی درخواست افزایش سهمیه نفت روزی 100 هزار بشکه نفت ( سه میلیون بشکه در ماه ) را که به صورت کوپن از صدام دریافت می‌کرد مطرح کرد. منافقین این کوپن‌ها را به خارج فرستاده و تبدیل بــه دلار می‌کردند ـ سهمیه رجوی از نفت عراق پیش از این در سال‌های مختلف بین 50 تا 70 هزار بشکه بود و این مستمری ثابت غیر از میلیون‌ها بشکه نفت بود که هر از چندگاهی از محل اضافه تولید یادداشت تفاهم نفت در برابر غذا توسط صدام به رجوی اهداء می شود.

 

بعد از سقوط صدام حسین، باند رجوی یکی از بزرگ‌ترین حامیان مالی خود را از دست داد. در همین زمان بود که گروهک تروریستی منافقین برای جذب حمایت‌های مالی سازمان‌های امنیتی غرب و سرویس‌ جاسوسی رژیم صهیونیستی، به مزدوری برای آن‌ها پرداخت. ترور دانشمندان هسته‌ای ایران به دستور و آموزش مستقیم موساد و ارائه آمارهای اطلاعاتی از ایران و فعالیت‌های صلح آمیز هسته‌ای از جمله مزدوری‌هایی است که باند رجوی در سال‌های اخیر انجام داده و بابت آن‌ها پول‌های هنگفتی را از صهیونیست‌ها دریافت کرده است.

باند رجوی به تازگی، حامی مالی جدیدی پیدا کرده است. بنابر گزارش‌های بدست آمده از سوریه، بسیاری از مزدورهای رجوی به خدمت ترویست‌های ارتش آزاد سوریه درآمده و در اقدامات نظامی علیه حکومت سوریه مشارکت می‌کنند.

اخیرا روزنامه فیگاروی فرانسه گزارشی در رابطه حضور اعضای گروهک تروریستی منافقین در شهرهای سوریه منتشر کرد. بنا بر این گزارش، سازمان‌های اطلاعاتی عربی و غربی از مجاهدین خلق (منافقین) علیه منافع ایران و همپیمانانش مانند بشار اسد رئیس جمهور سوریه استفاده می‌کنند. چند عنصر مجاهدین خلق (منافقین) حدود یک ماه گذشته در ادلب در شرق سوریه کشته شده‌ بودند و این عناصر به همراه نیروهای مسلح تروریست در جنگ علیه حکومت سوریه حضور دارند.

سرکرده‌های گروه تروریستی ارتش آزاد سوریه نیز، در ازای خوش خدمتی منافقین، به علاوه پرداخت مواجب مزدورهای رجوی، در گردهمایی این گروهک تروریستی در ویلپنت پاریس شرکت کردند.

FBI، “پلیس فدرال آمریکا” نیز در سال 2004 گزارش جامعی درباره منابع مالی گروهک تروریستی منافقین منتشر کرد.

 

بنابراین گزارش، تحقیقات نشان داده که فرقه رجوی در زمینه گردآوری اعانه بسیار فعال است. در گذشته بیشتر پولی که به دست می‌آمد از طریق شبکه‌های منافقین در لس‌آنجلس و واشنگتن جمع‌آوری می‌شد، این پول سپس از طریق پولشویی‌های بین‌المللی و پیچیده و با استفاده از حساب‌هایی در ترکیه، آلمان، فرانسه، بلژیک، نروژ، سوئد، اردن و امارات عربی متحده به چرخه درآمدهای سیاه منافقین وارد می‌شود تا از این راه پول‌های سیاه منافقین با سر و شکلی تازه و موجه برای مصرف و ولخرجی آماده شود.

این گزارش می‌افزاید، شبکه‌ای حمایتی در آمریکا و دیگر کشورهای خارجی فعال است. این شبکه حمایتی در مجموعه‌های کوچکتری سازمان دهی شده که توسط هسته مرکزی منافقین هدایت می‌شوند و از عراق و فرانسه به آمریکا و دیگر کشورهای خارجیفرستاده می‌شوند. این شبکه حمایتی مسئول تبلیغات، تجمعات، جمع‌آوری اعانه و نظارت و ترساندن حامیان نظام جمهوری اسلامی ایران است.

 

مقر این شبکه در “اورسورواز” در پاریس فرانسه واقع شده است.

همچنین، تحقیق مشترک بین لس‌آنجلس و پلیس کلن آلمان افشا کرد که شبکهمنافقین در کلن مقادیر زیادی دوربین‌های دید در شب را از یک فروشگاه لوازم ورزشی در کلن دریافت کرده است. وجوه لازم برای چنین خریدهایی از طریق یک برنامه پیچیده اجتماعی پر سود تامین می‌شد که طی آن برای کودکانی با کارت‌های شناسایی متعدد کمک‌های مالی دریافت می‌شد.

قاچاق انسان؛ روش جدید فرقه رجوی برای کسب درآمد

محدویت‌هایی که در کشورهای اروپایی در خصوص شیوه‌های پولشویی منافقین اعمال شد، گردانندگان این گروهک را به این فکر انداخت شیوه‌های جدیدتری در پیش بگیرند.
یکی از این شیوه‌های جدید قاچاق انسان است. اخیراً خبرگزاری آلمان شواهد و مدارکی فاش کرد که نشان می‌دهد، منافقین با تشکیل دادن تیم‌های قاچاق انسان، افراد را با وعده گرفتن پناهندگی از کشور انگلیس به صورت غیر قانونی وارد این کشور کرده و پس از گرفتن مبالغ هنگفت آن‌ها را به حال خود وامی‌گذارند.

 

براساس تحقیقات انجام شده، مرکز این گروه قاچاق انسان که از اعضای منافقین هستند، در آمستردام هلند قرار داشته و با کشف و شناسایی این گروه از قاچاچیان انسان، پلیس کشور مربوطه در بررسی‌های به عمل آمده پس از کشف و ارتباط این افراد با گروهک تروریستی منافقین، تعدادی پاسپورت، کارت شناسایی، کلت کمری و مواد بیهوش کننده از آنها اخذ کرده است‏.‏

یکی از حقه‌هایی که منافقین در اروپا به کار می‌برند تا کمک مالی جمع آوری کنند این است که انجمن‌هایی تحت عنوان پوششی حمایت از حقوق کودکان و پناهندگان راه‌اندازی می‌کنند که در اصل کار آن‌ها اخاذی از افراد ناآگاه است. این گروه، با جذب همدردی افراد ناآگاه و طلب پول از آن‌ها، مبالغ زیادی پول جمع کرده است که در راه عملیات‌های تروریستی خود استفاده می‌کند.

مزدوری منافقین براس سرویس‌های جاسوسی/ درآمد از طریق قاچاق مواد مخدر

از مهمترین روش‌های درآمدهای سیاه منافقین پرداخت، مزدوری سرویس‌های جاسوسی غرب و رژیم صهیونیستی است.

به گزارش فایننشال تایمز، وینس کانیستر ارو، رئیس کل پیشین واحد ضد تروریستی سازمان سیا طی مصاحبه‌ای منتشر شده اظهار داشت: مجاهدین خلق(منافقین) از سوی شاخه عملیاتی(تروریستی) موساد اسرائیل مورد استفاده قرار می‌گیرند.

اعضای مجاهدین خلق برای آموزش به اسرائیل می‌روند و برخی بمب گذاری‌ها علیه هدف‌های تعیین شده توسط موساد در ایران از سوی این سازمان صورت می‌گیرد؛ از این بابت اسرائیل دستمزد می‌دهد.

این روزنامه تصریح می‌کند، غیر از سازمان‌های آمریکایی، شماری از سرویس‌های امنیتی و جاسوسی اسرائیل نیز به تأمین مالی گروهک تروریستی منافقین می‌پردازند.

بخش دیگری از هزینه‌های این فرقه تروریستی از طریق قاچاق انسان و شراکت با باندهای بزرگ فروش مواد مخدر در اروپا تامین می‌شود ضمن اینکه ر‍ژیم صهیونیستی نیز در قبال جاسوسی منافقین در کشور عراق و فروش اطلاعات نادرست هسته‌ای ایران – که اسرائیلی‌ها به آنها می‌دهند – میلیونها دلار به آنها کمک مالی می‌کند.

منافقین پول‌های سیاه و کثیف خود را چگونه مصرف می‌کنند؟

پول‌های سیاه و کثیفی که منافقین از لابی‌های اروپایی و صهیونیستی و بعضا با پولشویی‌های هنگفت به چنگ می‌آورند، در زمینه‌های بسیاری هزینه می‌شوند. خرید سناتورهای سنای آمریکا، کرایه سیاهی‌لشکر برای شوهای تبلیغاتی، جلب حمایت ضد انقلاب و شبکه‌های بیگانه، راه‌اندازی کارناوال‌های تبلیغاتی و تامین هزینه گروه‌های معاند انقلاب اسلامی، از جمله اقداماتی است که هزینه زیادی روی دست گروهک تروریستی منافقین می‌گذارد.

به عنوان مثال کمپانی آمریکایی-انگلیسی “براون لوید جیمز” که از سال 2011 به استخدام منافقین درآمد، تنها بابت ارائه مشاوره در 2 ماه مه و ژوئن در همان سال 40 هزار دلار دریافت کرد.

این شرکت طی مدت قرارداد خود با منافقین وظیفه لابی‌گری و اجیر کردن سخنران و راه اندازی تجمع‌های چند ده نفره با پرداخت مبالغ هنگفت و پول توجیبی و وعده اقامت، برای گروهک تروریستی منافقین را بر عهده داشت.

از سوی دیگر نیز یک آژانس آمریکایی به نام “هری واکر” فعالیتی مشابه کمپانی”براون لوید جیمز” را برای منافقین انجام می‌دهد ومشغول فعالیت برای منافقین، برگزاری جلسات و سخنرانی‌ها در هتل‌های مجلل و استخدام سخنران است.

“هوارد دین” (رئیس پیشین حزب دموکرات) نیز اعتراف کرده که وی توسط این شرکت برای سخنرانی در جلسات منافقین استخدام شده و دستمزد می‌گیرد.

یک مقام وزارت خارجه آمریکا که به قراردادهای سخنرانی آشناست در گفتگو با پایگاه اینترنتی “کریستین ساینس مانیتور” اذعان کرد که معمولا به هر سخنران برای یک سخنرانی 20 دقیقه‌ای 20 هزار دلار پیش پرداخت داده می‌شود و علاوه بر هزینه سفر، 25 هزار دلار هم بعد از اتمام سخنرانی به نفع منافقین، به حساب فرد سخنران واریز می‌شود.

این شرکت‌ها و جوامع پوششی منافقین، همچنین جمع کردن و استخدام سیاهی لشکر برای اجتماع‌های چند نفره و گردهمایی‌های این فرقه را بر عهده دارند. از جمله این گردهمایی‌های منافقین می‌توان به مناسبت‌های هر از چند گاهی این گروهک در فرانسه که با وعده پرداخت پول توجیبی و وعده سفر مجانی، تعدادی شهروند خارجی را که هیچ تناسبی با منافقین و عقاید شوم آنها نداشتند و شاید تا آن زمان حتی نام این گروهک تروریستی را نشنیده باشند صرفا به خاطر دادن پول، غذا و گشت و گذار رایگان در نقاط مختلف فرانسه بویژه پاریس اجیر کرده و به آن‌ها پول پرداخت می‌کنند. برای مثال تجمع اندک اوت سال گذشته در مقابل وزارت خارجه آمریکا شکل داده شده بود یکی از این موارد است.

در خلال برگزاری این شو تبلیغاتی رسانه‌ها از قول شرکت کنندگان خارجی گزارش دادند که آن‌ها اصلا راجع به موضوع تظاهرات بی خبر بوده و مابه ازای دریافت پول در تظاهرات شرکت کرده بودند.

 

خرید سناتورهای بازنشسته آمریکایی و لابی در سنا

یکی از مهم‌ترین راه‌های خرج این پول‌های کثیف خرید سناتورهای سنای آمریکا و استفاده از آن‌ها به عنوان لابی و یا حضور در شوهای تبلیغاتی فرقه رجوی است.

بنا بر گزارش گاردین، ” بسیاری از مقامات بازنشسته آمریکایی در مقاطع زمانی مختلف به دریافت مقادیرهنگفت پول در قبال حمایت از گروهک تروریستی منافقین اذعان کرده‌اند. گاردین در گزارش خود به افرادی مانند اِد رندل، فرماندار پیشین پنسیلوانیا اشاره می‌کند که بیش از 150 هزار دلار در ازای سخنرانی در مراسم حمایت از منافقین دریافت کرده‌اند” (از جمله دیگر افرادی که حاضر به دریافت پول شده‌اند می‌توان به هاوارد دین، فرماندار پیشین ورمانت، و رودی جولیانی شهردار پیشین نیویورک اشاره کرد)

 

 

“جان بولتون” نماینده سابق آمریکا در سازمان ملل، “مایکل موکیسی” “دادستان کل آمریکا” (2009-2007)،” تام ریج” “وزیر امنیت آمریکا”،”هوارد دین” رئیس پیشین حزب دموکرات، اندرو کارد وزیر پیشین ترابری و رئیس دفتر بوش، لوئیس فری رئیسFBIدر سال‌های (2001-1993)، بیل ریچاردسون وزیر بازرگانی دولت اوباما،لی همیلتون رئیس سابق کمیته روابط خارجی کنگره آمریکا، “رودی جولیانی” شهردار سابق نیویورک، مایکل ریس (مشاور میت رامنی) و بسیاری دیگر از مقامات آمریکایی در ازای حمایت از گروهک تروریستی منافقین و حضور در شوهای این گروهک، مبالغ هنگفتی دریافت کرده‌اند.

 

 

 

فایننشال‌تایمز: خروج نام منافقین بیانگر نفوذ پول و لابیگری در مقامات واشنگتن است

 

کارنگی در گزارشی به نحوه چگونگی خروج نام گروهک تروریستی منافقین از لیست گروه‌های تروریستی پرداخته و اذعان می‌کند نفوذ پول ولابی‌گری در میان مقامات آمریکایی دلیل این امر بوده است.

بنابراین گزارش، تصمیم دولت آمریکا برای حذف نام گروهک تروریستی منافقین از لیست گروه‌های تروریستی نمونه روشنی است از نفوذ پول‌های کثیف منافقین و لابیگری آن‌ها در واشنگتن. این تصمیم در بدترین حالت بیانگر سردرگمی بسیاری از سیاستمداران بانفوذ آمریکا است که مانع از تحلیل درست این افراد از ایران می‌شود.”

خرید اپوزوسیون خارج‌نشین

گروهک تروریستی منافقین در سال‌های گذشته تلاش کرده تا حمایت اپوزوسیون خارج‌نشین و گروه‌های معاند نظام جمهوری اسلامی را به هر شکل ممکن جذب کند. بسیاری از معاندان جمهوری اسلامی و فتنه‌گرانی که به خارج از کشور فرار کرده‌اند، با پول‌هایی که از فرقه رجوی دریافت می‌کنند با نوشتن مقالات و تهیه رپورتاژآگهی به حمایت از این گروهک تروریستی می‌پردازند.

از این دشمنان تابلودار انقلاب اسلامی می‌توان به افرادی مانند علیرضا نوری‌زاده عامل سرویس‌های جاسوسی انگلیس و عربستان و اردشیر امیرارجمند، عامل فراری فتنه 88 و از عوامل نزدیک به گروهک تروریستی منافقین اشاره کرد.

اردشیر امیرارجمند که با گذشت زمان رابطه‌اش با منافقین کاملا عیان شده است ( او غیر از این، رابطه نسبی با منافقین هم دارد. اردشیر امیر ارجمند برادر مسعود امیرارجمند مسئول شاخه اطلاعاتی گروهک تروریستی منافقین در پاریس است) با دستور سرویس‌های اطلاعاتی بیگانه، فراخوان تمامی مهره‌های فتنه را در دستور کار قرار داده و با هماهنگی گسترده با رسانه‌های ضد انقلاب به پروپاگاندای خودعلیه ایران ادامه می‌دهد.

اردشیر امیرارجمند پروژه‌های زیادی را با همکاری منافقین در دست اجرا داشته و دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به پروژه‌هایی مانند پروژه ضدانقلابی هدیه 60 که وظیفه اخذ امکانات و پشتیبانی و رابط بودن سرویس امنیت داخلی فرانسه معروف به DST را بر عهده گرفت.

جالب اینکه سرویس اطلاعاتی فرانسه که وظیفه تامین امنیت سرکرده‌های گروهک تروریستی منافقین در پاریس را بر عهده دارد، برای امیرارجمند نیز 4 نفر محافظ شخصی تعیین کرده است.

باشگاه خبرنگاران اخیرا در سری گزارش‌هایی به افشاگری یکی از جداشده‌های گروهک تروریستی منافقین پرداخت. فرد افشاگر علیه “گروهک تروریستی منافقین” و “جریان‌های ورشکسته ضد انقلاب” در افشاگری‌های خود به افرادی اشاره می‌کند که در دام این گروهک تروریستی افتاده‌اند. یکی از این افراد علیرضا نوری‌زاده است.

تاکنون افراد بسیاری مانند علیرضا نوری‌زاده و برخی دیگر از عوامل ضد انقلاب در این نوع دام‌های شیطانی گروهک تروریستی منافقین افتاده و به نوعی گزک به ‌دست سران این گروهک تروریستی داده‌ و از این طریق به عنصری در خدمت این گروهک شیطانی تبدیل شده‌اند.

نوری‌زاده در مصاحبه‌های بسیاری از گروهک تروریستی منافقین حمایت کرده است، وی در مصاحبه‌ای که با تلویزیون گروهک تروریستی پژاک انجام داد صراحتا اعلام می‌کند که قصد دارد اعضای گروهک تروریستی منافقین را پس از خروج از اشرف جذب کند.

علیرضا نوری زاده در برنامه خود که از شبکه گروهک تروریستی پژاک پخش می‌شد، اظهار داشت: “برنامه ما برای جریان سبز(فتنه) تاکتیکی، اطلاعاتی و فلج کردن کارهای رژیم (نظام جمهوری اسلامی ایران) در داخل و خارج است از این رو بر آن هستیم رهبری موج سبز(فتنه) را از خارج کشور به دست بگیریم زیرا موسوی و کروبی( سران فتنه) نتوانسته‌اند از موقعیت‌ها استفاده کنند.

همکار سرویس‌های جاسوسی غربی و عربی در ادامه اضافه می‌کند: این موج باید عاری از خشونت باشد زیرا سازمان مجاهدین خلق (منافقین) با آن همه سلاح نتوانست کاری از پیش ببرد. ما برنامه‌ای داریم تا 4 هزار عضو مجاهدین در اردوگاه اشرف! عراق را پس از خروج از این کشور، جذب جنبش سبز(فتنه) کنیم”.

احمد شهید، با پول‌های منافقین گزارش تهیه می‌کند

احمد شهید به اصطلاح گزارشگر ویژه حقوق بشر در ایران، از زمان آغاز ماموریت خود با رجوع به اعضای گروهک تروریستی منافقین گزارش‌های سراسر دروغ خود را تهیه و در اختیار نهادهای به اصطلاح حقوق بشری قرار می‌دهد.

احمد شهید با برگزاری جلسات متعدد با منافقین، علاوه بر گرفتن اطلاعات نادرست از اعضای این فرقه بابت تهیه گزارش‌های خود از منافقین نیز پول دریافت می‌کند.

منافقین بیشترین قسمت پول‌های سیاه و کثیف خود را در کجا هزینه می‌کند؟

اما یکی از راه‌های بزرگ خرج پول‌های کثیف فرقه رجوی، صرف استخدام و کرایه آدم‌های معلوم‌الحالی است که از آن‌ها برای پر کردن صندلی‌های خالی شوهای تبلیغاتی منافقین استفاده می‌شود.

اخیرا نیز یکی از همین گردهمایی‌های تبلیغاتی گروهک تروریستی منافقین در ویلپنت پاریس در فرانسه برگزار شد.

 

در این شوی تبلیغاتی، سرکردگانمنافقینبا صرف هزینه‌های گزاف از ماه‌ها پیش در حال آماده‌ سازی مقدمات این مراسم بودند، اما بزرگترین کمبود آن سیاهی لشکر بود.

حضور یک همجنس باز در تجمع منافقین در سال‌های پیش
با توجه به تعداد بسیار کم نیروها و هواداران این گروهک تروریستی، در اروپا، هرساله عواملمنافقینماموریت دارند تا از کشور‌های اروپایی از افراد بی سرپناه بخواهند تا در قبال دریافت مقداری پول و چند وعده غذا در این مراسم شرکت کنند.

 

امسال نیز با نزدیک شدن به این مراسم و با توجه به اخبار رسیده از اروپا مبنی بر ناکامیمنافقیندر جمع‌آوری سیاهی لشکر، مریم رجوی در نشستی توجیهی در اورسورواز (مقرمنافقیندر فرانسه) به هر یک از انجمن‌ها و تشکل‌هایمنافقین در اروپا درخواست کرده بود که موظف به جمع‌آوری افراد زیادی از سراسر اروپا هستند.

همچنین گفته می‌شود به خاطر بی‌نظمی و آشفتگی موجود در شوی ویلپنت منافقین، یک تبعه افغان که با وعده و وعید به این مراسم آورده شده بود، جان خود را از دست داده است.

به گزارش پایگاه هابیلیان، این تبعه افغان که نجیب نام داشت، در ازای گرفتن 70 یورو در این مراسم شرکت کرده بود و به علت مستی در پایان تجمع گروهک تروریستی منافقین به زیر اتوبوسی که نقل و انتقال افراد این گروهک تروریستی را بر عهده داشت، می‌رود و در جا کشته می‌شود.
گفتنی است؛ عموی این فرد که در پاریس اقامت دارد، می‌خواهد علیه منافقین و برگزار کنندگان این تجمع شکایت کند.
عکس

چه کسانی و با چه انگیزه‌ای در شوی تبلیغاتی مریم قجر شرکت کردند؟/ کرایه دانشجوهای جوان مشتاق سفر به پاریس

هر چه بیشتر از زمان گردهمایی مانفقین در ویلپنت فرانسه می‌گذرد، مطالب جدیدی از پشت پرده افراد شرکت کننده در این مراسم و چگونگی شرکت آن‌ها منشتر می‌شود. براساس گفته‌‌های شاهدان عینی بسیاری از افراد شرکت کننده در این مراسم با وعده سفر مجانی همراه با گشت و گذار و شام و نهار رایگان به پاریس برده شده‌اند. به علاوه، بسیاری از دانشجوهای خارجی که با تبلیغات و وعده‌وعیدهای فراوان به شوی تبلیغاتی رجوی برده شده بودند، حتی نمی‌دانستند در چه مراسمی شرکت کرده‌اند.

آلینا آلیمکووا، دختر دانشجوی قرقیز که مدتی خبرنگار آزاد قرقیزیستانی است که به تازگی سفری به پاریس داشته است. اما این سفر برای آلینا آن گونه که توصیف می‌کند سفری معمولی نبوده است.

آلینا می‌گوید که روزی اتفاقی با یک آگهی رو به رو شده که به گفته او کلیدی بود برای سفرش به پاریس. شهر رویاهای آلینا. آن هم با قیمتی باورنکردنی برای یک دختر دانشجو. بلیت رفت و برگشت، یک هفته اقامت در هتل چهار ستاره همراه با صبحانه.

“اساسا آن‌هایی که به این سفر آمده بودند بیشتر دانشجو بودند و همه شیفته قیمت پایین این سفر شده بودند. این که می‌شد حدود ۱۵۰ هزار تومان بدهی و مدتی را در پاریس بمانی. من آنجا جوان‌هایی را از روسیه، جمهوری چک، اوکراین و آسیای میانه دیدم”

آلینا مانند بسیاری از دانشجویان و جوانان دیگر ای‌میلی برای برگزارکننده تور فرستاد، اما خودش می‌گوید همان جا پی برده است که باید کاسه‌ای زیر نیم‌کاسه باشد. اما ترسی به دل راه نداد.

آلینا سپس ادامه می‌دهد که برگزارکننده تور برایش توضیح داده است که او باید در یک تظاهرات سیاسی در پاریس هم شرکت کند. پرچم در دست بگیرد و شعارهایی به زبان فارسی بدهد. برگزارکننده تور که خانم آلیمکووا تلاش دارد نام او محفوظ بماند به این دختر دانشجو اطمینان می‌دهد که این حرکت یک حرکت اعتراضی مسالمت‌آمیز و خالی از خشونت است و او پس از آن صحیح و سالم به خانه‌اش خواهد رسید.

آلینا آلیمکووا با این که خودش اذعان می‌کند که حتی یک کلمه فارسی هم نمی‌داند و چیز زیادی هم درباره مسائل مربوط به ایران نمی‌داند، اما تصمیم می‌گیرد با این پیشنهاد (به عقیده او) «خوب» به پاریس سفر کند.

۳۱ خردادماه ۱۳۹۲ ساعت ۹ شب در یک هوای سرد و بارانی آلینا همراه با یکی از هم‌دانشگاهیان قرقیزش قدم به ترمینال اتوبوس پراگ می‌گذارد. همه مسافرانی که قرار است سوار هشت دستگاه اتوبوسی شوند که از پراگ به پاریس می‌روند جوان‌اند و اغلب دانشجو و همه از طریق اینترنت به گفته او به نوعی استخدام شده‌اند. چنان که این دختر دانشجوی اهل قرقیزستان می‌گوید هیچ کس به درستی از هدف این سفر اطلاعی نداشته است.

تظاهرات برای حمایت از آشوب در عراق؟

حتی آلینا آلیمکووا به پسری از آلمان اشاره می‌کند که با اطمینان تصور می‌کرده در تظاهراتی برای حمایت از شوب در عراق شرکت کرده است.

در بدو ورود به پاریس مسافران متوجه می‌شوند که از هتل چهار ستاره وعده داده شده همراه با صبحانه گرم خبری نیست و این هتل ۶۰ کیلومتر با پاریس فاصله دارد. اول تیرماه مسافران را که به گفته این دختر دانشجو حالا قرار بود نقش معترضان به نظام حاکم در ایران را بازی کنند به جایی در نزدیکی فرودگاه شارل دوگل می‌برند. آنجا را که عده‌ای نگهبان شخصی محافظت می‌کردند با پرچم‌های زرد و بنفشی که به گفته خانم آلیمکووا اسم مریم رجوی بر آنها حک شده بود تزیین کرده بودند:

“آنجا همراه داشتن دوربین عکاسی و تلفن‌های هوشمند ممنوع بود و آنها همه وسایل ما را گرفتند”.

اما آلینا به رغم اخطارهای برگزارکننده تور با پرداختن مقداری پول به یکی از نگهبان‌ها دوربین خود را به داخل می‌برد. آلینا می‌گوید به همه شرکت‌کنندگان کوپنی داده بودند که با آن می‌شد نوشیدنی و ساندویچ مجانی گرفت.

آواره‌ها، متقاضیان پناهندگی از کشورهای آفریقایی و کولی‌ها صندلی‌های شوی تبلیغاتی مریم قجر را پر می‌کنند

یکی از عناصر گروهک تروریستی منافقین که در شوی تبلیغاتی ویلپن شرکت کرده، توصیفی از افراد حاضر در این گردهمایی را در وبلاگ خود آورده است: “من خودم از حاضران و شاهدان گردهمایی مجاهدین در ویلپنت پاریس بودم.

این فرد در وبلاگ خود می‌نویسد:‌ آواره‌ها، متقاضیان پناهندگی از کشورهای آفریقایی و کولی‌ها از جمله افرادی بودند که به “ویلپنت” پاریس آورده شدند تا صندلی‌های خالی مراسم را پر کنند.

پایگاه اینترلینک در سری گزارش‌هایی به شوی تبلیغاتی گروهک تروریستی منافقین پرداخته است.

بنابر این گزارش‌ها روز شنبه ۲۳ ژوئن، در حالی مجاهدین خلق سی و دومین سال مبارزه شوم مسلحانه علیه جمهوری اسلامی را جشن گرفته و به پایکوبی مشغول شدند که به گواه کارشناسان و شاهدان صحنه:

۱ـ بیش از ۹۸% از دعوت شدگان، غیر ایرانی بوده و شناختی از منافقین نداشته و بعضاً با هزینه زیاد و از اقصی نقاط جهان به پاریس فراخوانده شده و کسانی که آشنایی به زبان فارسی نداشته و سخنرانی تکراری و کلیشه‌ای مریم عضدانلو در آنان تاثیری نداشته است. کسانی که از یک یا دو روز قبل از کشورهای مختلف و جهت سیر و سیاحت و همراه با انواع دیگر امکانات تفریحی، جمع آوری شده و هیچ تصوری از نمایش قدرت و بازی سیاسی منافقین نداشتند.

 

2ـ تعداد اندک لابی‌هایی که برای گرم کردن معرکه گرد آمده بودند، با هزینه‌های بسیار گزاف، همچنان مانند مریم عضدانلو به سر دادن شعار و سخنرانی کلیشه‌ای اکتفا کرده و هیچ اشاره‌ای به انتخابات اخیر ایران نکردند.

۳ـ روز قبل‌تر یعنی جمعه ۲۲ ژوئن، میدان تروکادرو در پاریس، محل تجمع تعدادی از اعضای منتقد و مخالف و قربانیان فرقه منافقین بود که آنان در قالب انجمن‌های سیاسی و فرهنگی کوچک و با در دست داشتن انواع پوستر و پلاکارد، به اعتراض پرداخته که این خود گویای پوشالی و نمایشی بودن آکسیون منافقین در روز بعد از آن بوده است.

یکی دیگر از اعضای گروهک تروریستی منافقین که در چنین جشن‌هایی حضور داشته است، در وبلاگ خود می‌نویسد:

یک داوطلب و نیروی فعال این سازمان هستم وهروقت مسافرتی برای پیش برد کارهای مقاومت می‌کنم، هیچ وقت به ذهنم نمیادکه من در جیبم پول دارم یا ندارم.

وی در خاطرات خود می‌نویسد:”سالِ اول که به فرانسه آمده بودم با یک ایرانی آشنا شدم که بعضی‌ وقت‌ها تلفنی با هم حرف میزدیم و احوال‌پرسی میکردیم، تا اینکه یک روز زنگ زد و گفت یک تجمع ایرانیان درحومهٔ پاریس برگزار میشود اگر تونستی بیا هم فال است و هم تماشا”.

تا لحظه آخر نمیدونستمگردهماییایرانیان مربوط به مجاهدین است و خلاصه رودربایستی گرفت و رفتیم داخل، از هر ملیتی آنجا بود از کرد‌های عراق گرفته تا ترک‌های ترکیه و از آفریقایی گرفته تا عرب، خلاصه چند دقیقه چرخی زدم و گفتم بپرسم چرا اینجا از همه ملیت‌ها جمع شدن.

از کرد‌های عراق پرسیدم که از سوئد آمده بودند، یکیشون گفت که ما از سوئد آمده‌ایم و گفتند ۴ روز شما رو به پاریس می‌بریم و تنها یکبعدازظهر با ما در یک مراسم هستید و بعد آزاد هستید هرجا می‌خواهید بروید و رفت و برگشت و هتل و غذا و سایر امکانات از طرف ما.

با دوستِ تازه آشنا شدهٔ کردِ عراقی رفتیم با عرب‌ها حرف زدیم یکی‌ از آنها گفت من از دانمارک اومدم و شرایط، همان شرایط دوستِ کرد بود، فقط با تفاوت اینکه اونها خانوادگی اومده بودند.

خلاصه ترک‌ها و آفریقایی‌ها هم همین شرایط را داشتند البته با یک روز بیشتر و یک روز کمتر به اقتضای شرایط و طلبِ بیشتر یا کمتر.

این عضو گروهک تروریستی منافقین در ادامه گزارش خود می‌نویسد: از پاریس هم خیلی‌‌ها آمده بودند که بیشتر آنها کرد‌های عراق و افغانی بودند که منتظر بودند مراسم تمام شود و اگر جای خالی‌ بود با اتوبوس‌های آنها به کشورِ دیگری بروند و اکثر آنها هلند و آلمان رو در نظر داشتند و کنار اتوبوس‌های این ۲ کشور ایستاده بودند.

در آن مراسم هرگونه خوردنی و نوشیدنی مجانی‌ و فراوان بود طوری که بعضی‌ از خانواده‌ها ده‌ها ساندویج و نوشیدنی توی پلاستیک و جعبه گذاشته بودند و برای روز‌های آینده ذخیره کرده بودند.

اعضای گروهک ترویستی منافقین تنها صندلی‌های جلو را پر کرده‌اند

اما در داخل سالن و در حین صحبت‌ها و مراسم صندلی‌‌های جلو مربوط بود به اعضای مجاهدین و کادر‌های آنها که برای فیلمبرداری چهرهٔ مراسم مجاهدینی باشد، و برای هر یک نفر که داخل اون سالن بزرگ بود ده‌ها پلاکارد و پرچم و عکس و جلیقه‌هایی با عکس مسعود و مریم رجوی وجود داشت که بین حاضرین پخش میشد.

این عضو گروهک تروریستی منافقین در ادامه افشاگری خود می‌گوید:

مجاهدین(گروهک تروریستی منافقین) از حمایت توده‌ای مردم ایران برخوردار نیستند و در مجموع گروهی منفور و مطرود هم بشمار می روند. بالطبع تجمع‌های مجاهدین(گروهک تروریستی منافقین) هم مورد استقبال ایرانیان قرار نمی‌گیرد و دقیقا به همین علت است که مجاهدین مجبورند برای افزودن بر سیاهی لشکرهای خود، دست به دامن دانشجویان لهستانی و ساکنین کمپ‌های پناهندگی بشوند.

گروه دیگری هم هستند که برای تفریح و گشت و گذار به پاریس می روند. همانطور که می دانید هزینه ایاب و ذهاب، اقامت در هتل (یک یا دو شب) و خورد و خوراک را مجاهدین( گروهک تروریستی منافقین) متقبل می شوند. با بسیاری از اینها هم صحبت کرده‌ام. معتقدند که وقتی اینها انقدر … هستند که پول و خرج سفر را می‌دهند، پس ما چرا استفاده نکنیم! حتی یکی می گفت که به من گفته‌اند اگر بتوانی بالای ده نفر را بیاوری فلان مبلغ هم به خودت خواهیم داد.
در یکی از وبلاگ ها خواندم:

 
تجمع مجاهدین جایی است که در آن سخنران و پا منبری‌ها هر دو اجاره‌ای و کرایه‌ای هستند
ارسال نظر