جشن انقلاب همواره همایش همدلی در دفاع از آرمان ها است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 397 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:01 ب.ظ، چهارشنبه، 15 بهمن، سال 1393 نظرات بدون نظر

به گزارش رادکانا، حجت‌الاسلام غلامحسین محمودی،در مراسم جشن پیروزی انقلاب اسلامی،که با حضور مردم انقلابی و مسئولان شهرستان درمسجد بقیه الله الاعظم(عج)کردکوی برگزار شد شرکت کرد. حجت‌الاسلام محمودی در حاشیه این مراسم،جانفشانی ها و شهادت طلبی مردمان ایران زمین را نشان از وفاداری آنها به انقلاب اسلامی ایران برشمرد و با تاکید بر برگزاری هرچه […]

738117به گزارش رادکانا، حجت‌الاسلام غلامحسین محمودی،در مراسم جشن پیروزی انقلاب اسلامی،که با حضور مردم انقلابی و مسئولان شهرستان درمسجد بقیه الله الاعظم(عج)کردکوی برگزار شد شرکت کرد.
حجت‌الاسلام محمودی در حاشیه این مراسم،جانفشانی ها و شهادت طلبی مردمان ایران زمین را نشان از وفاداری آنها به انقلاب اسلامی ایران برشمرد و با تاکید بر برگزاری هرچه باشکوهتر آیین های دهه مبارک فجر از عموم مردم شهرستان دعوت کرد تا به مانند همیشه حضوری پرشور در این آیین ها بویژه حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲بهمن داشته باشند.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی کردکوی،با بیان این مطلب که، جشن انقلاب همواره میدان وحدت و همایش همدلی در دفاع از آرمان ها است، تصریح کرد: کسانی که با اقدام خود میدان همدلی و وحدت را به میدان بروز اختلاف و بی حرمتی به مسئولان تبدیل کنند، فقط اهداف‌ دشمن را در ناآرام نشان دادن کشور تکمیل می‌کنند.
وی در خاتمه اظهار داشت: مردم ایران اسلامی با حمایت از انقلاب اسلامی و نظامی که به واسطه خون هزاران شهید به دست آمده، با ارزش های اصیل انقلاب تجدید میثاق کرده و با برگزاری جشن های باشکوه ایام الله دهه فجر و حضور پر شور در راهپیمایی ۲۲ بهمن، عشق و ارادت خود را به نظام مقدس جمهوری اسلامی به اثبات می رسانند.

انتهای پیام/

ارسال نظر