جشن بزرگ اعیاد شعبانیه مدرسه رستگاران کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,745 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:36 ب.ظ، یکشنبه، 11 خرداد، سال 1393 نظرات بدون نظر

مدیر مدارس رستگاران گلستان گفت: یکی از گام هایی که برای آسیب زدایی، برای مصون ماندن در مقابل بسیاری از مشکلات و معضلات اجتماعی که جامعه امروزمان را در برگرفته برداشته می شود پررنگ کردن این نوع مجالس است.

IMG_0029حجت الاسلام مهدی تقی پور موسس و مدیر مدارس رستگاران استان گلستان در حاشیه مراسم جشن بزرگ اعیاد شعبانیه و فارغ التحصیلی دانش آموزان این مدرسه در گفتگو با خبرنگار رادکان گفت: مدارس رستگاران بر حسب وظیفه ذاتی خود در تمامی مناسبت ها نسبت به اهل بیت عصمت و طهارت (ع) ادای احترام می کند و در این مناسبت هم که اعیاد شعبانیه را در پیش رو داریم بر همین اساس مجلس بزرگی را با حضور کلیه دانش آموزان، خانواده های محترمشان، مسئولین محترم و عموم ارادتمندان خاندان اهل بیت عصمت و طهارت (ع) در مصلی نماز جمعه کردکوی برگزار کرد.

مدیر مدارس رستگاران گلستان، آشنایی بیشتر دانش آموزان و خانواده های آنان نسبت به معارف و اهل بیت عصمت و طهارت (ع) را از اهداف برگزاری این مراسم دانست و ادامه داد: از یکسو چون در پایان سال تحصیلی قرار داریم جشن فارغ التحصیلی دانش آموزان و آنچه که در یک سال مدرسه رستگاران نسبت به معارف بر روی دانش آموزان کار کرد همزمان با این مراسم برگزار شد.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: یکی از توانمندی های این مجلس این است که هر چه خانواده ها و دانش آموزان را به سمت معارف الهی و معارف اهل بیت هدایت کنیم یقینا دانش آموزان در مقابل آسیب های اجتماعی که در این روزها در جامعه به وفور یافت می شود مصون تر خواهند شد.

حجت الاسلام تقی پور افزود: یکی از گام هایی که برای آسیب زدایی، برای مصون ماندن در مقابل بسیاری از مشکلات و معضلات اجتماعی که جامعه امروزمان را در برگرفته برداشته می شود پررنگ کردن این نوع مجالس است.

موسس مدارس رستگاران گلستان در خاتمه خاطرنشان کرد: برگزاری مراسمات مذهبی و دینی نگه دارنده دین، مذهب، اخلاق و آداب و ادب اسلامی می باشد لذا بر خودمان فرض می دانیم که این مجالس را پررنگ تر برگزار کنیم و ان شاالله خداوند به ما توفیق دهد تا دیگر مراسمات مذهبی را به همین شکل با موفقیت برگزار کنیم.

ارسال نظر