جشن بزرگ انفجار نور در شهرستان کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,267 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:33 ب.ظ، شنبه، 21 بهمن، سال 1391 نظرات یک نظر

مراسم بزرگ جشن انفجار نور امشب بعد از نماز مغرب و عشاء با حضور مدیرکل اطلاعات استان گلستان، مسئولین و مردم ولایتمدار در مسجد جامع شهرستان کردکوی برگزار شد.

IMG_0004به گزارش خبرنگار رادکانا، مراسم بزرگ جشن انفجار نور امشب بعد از نماز مغرب و عشاء با حضور مدیرکل اطلاعات استان گلستان، مسئولین و مردم ولایتمدار در مسجد جامع شهرستان کردکوی برگزار شد.

ابراهیمی مدیرکل اطلاعات استان ضمن گرامیداشت سی و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران گفت: هر چه از بزرگواری و آثار و شخصیت والای امام (ره) بگوئیم کم گفتیم  همانا حق حیات و عزت این مردم  و پیروزی انقلاب اسلامی ایران بواسطه ایشان صورت پذیرفت.

ابراهیمی در ادامه افزود: امام (ره) انسانی نورانی بود که در ادبیاتش جز خدا چیزی نمی بینیم.

مدیرکل اطلاعات استان با توجه به برجستگی شخصیت امام راحل اظهار داشت: امام (ره) در حوزه علمیه قم و حوزه علمیه نجف اشرف دارای برجستگی ویژه ای بود که در علم کیمیا، منطق، فلسفه،… نابغه امور است.

ابراهیمی ادامه داد: امام (ره) انسانی است که شرق و غرب را مبهوت خود کرد و بهت را بر اردوگاه شرق و غرب غالب کرد.

وی خاطرنشان کرد: امام در حوزه تقوا، طهارت، ایستادگی و جرأت در برابر دشمنان اسلام پیشتاز بود و این نعمتی بود که خداوند متعال به ما عطا فرمود.

ابراهیمی پیروزی در جنگ نرمی که دشمنان اسلام بپا کردند را بصیرت و مدیریت درست رهبر معظم انقلاب دانست و افزود: مقام معظم رهبری در این سالها جنگ نرم را به خوبی مدیریت کرد که با تدبیر درست رهبر عزیزمان همچنان پیروز میدان هستیم.

ابراهیمی افزود: بصیرت و آگاهی رهبر معظم انقلاب بر تمامی عوامل باعث شد که تیر دشمنان اسلام به هدف برخورد نکند و همچنان بازنده میدان باشند.

مدیرکل اطلاعات استان حضور مردم کردکوی را در حرکت های انقلابی شایسته و قابل تقدیر دانست و بیان داشت: ان شاا… فردا در 22 بهمن ماه با حضور جدی و موثر خود جوابی کوبنده به یاوه گویان و مستکبران جهان دهیم.

وی افزود: کردکوی در حوزه انقلابی خود را به نقطه قابل قبولی رساند و همچنان باید خود را در این نقطه حفظ نماید و در چارچوب نظام و ولایت فقیه عمل کند و در حوزه های مختلف همچنان حضوری پرشور، بالنده و جدی داشته باشد.

وی با توجه به فتنه های اخیر دشمنان تأکید کرد: مردم کردکوی متحدترین، جدی ترین، منسجم ترین و به دور از اختلاف ترین راهپیمایی را برگزار کنند.

این مراسم با شعرخوانی جناب حمیدرضا مازندرانی در وصف شهدا و انقلاب و ضیافت شام همراه بود.

سپس در پایان مردم همیشه در صحنه شهرستان کردکوی در تجمعی دور میدان انقلاب با نورافشانی و سردادن بانگ الله اکبر پیروزی انقلاب اسلامی ایران را جشن گرفتند.

لازم بذکر است جشن انقلاب همزمان با شهرستان کردکوی در روستای سرکلاته خرابشهر و دیگر نقاط کردکوی برگزار شد.

دلسا می گوید:

برنامه بسیار جالبی بود و مشت توی دهان استکبار جهانی زد

ارسال نظر