جشن بزرگ شکوفه های نور با حضور بانوان کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 2,593 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:43 ب.ظ، دوشنبه، 3 مهر، سال 1391 نظرات ۲ نظر

دشمن در دنیای امروز به هر راه و شیوه ای متوصل می شود که به دنیا بفهماند زن کرامت ندارد و فقط می تواند ابزاری همچون شهوترانی و… باشد.اگر زنان ما حضرت معصومه را الگو و اسوه خود قرار دهند می توانند به مستکبران بفهمانند که زن با کرامت است و وسیله شهوترانی و استعمار نیست.

 

این مراسم در صبح روز یکشنبه مورخ 2/7/91 با حضور فرماندار محترم، مسئولین شهرستانی و مهمان ویژه این برنامه خانم طیبه میرزااسکندری استاد جامعه شناسی دانشگاه تهران و تعداد زیادی از بانوان در سالن تختی تربیت بدنی کردکوی برگزار شد.

خانم طیبه میرزااسکندری استاد جامعه شناسی دانشگاه تهران در جمع بانوان شهرستان کردکوی در خصوص اقدام آستان قدس رضوی فرمودند: از این عمل خادمان حرم مطهر رضوی بمناسبت دهه کرامت که شهر به شهر، دیار به دیار پرچم سبز رضوی را به مردم ولایتمدار کشور نشان دادند تشکر می کنم.

میرزا اسکندری در ادامه افزود: دهه کرامت باعث گردآمدن ما دورهم شده است که از ولایت حضرت معصومه (س) آغاز و تا ولادت آقا علی بن موسی الرضا (ع) ادامه دارد.

ایشان از کمالات و بزرگواری حضرت معصومه (س) سخن گفتند و به این نکته اشاره داشتند: حضرت معصومه (س) یکی از پایه گذاران دنیای اسلام می باشد که ما هنوز از آن اسیتفاده می کنیم. شهر قم یکی از بزرگترین مکان های علمی و دینی در جهان است که وجود حضرت معصومه (س) در آن متولی همه این اوصاف است.

وی خطاب به دانش آموزان و دانشجویان دختر حاضر در جلسه فرمودند: شما خودتان را در این عرصه از دنیا دست کم نگیرید و نقش خودتان را به عنوان یک زن به نحو احسن ایفا کنید.

اسکندری به این نکته اشاره داشتند: که دشمن در دنیای امروز به هر راه و شیوه ای متوصل می شود که به دنیا بفهماند زن کرامت ندارد و فقط می تواند ابزاری همچون شهوترانی و… باشد.اگر زنان ما حضرت معصومه را الگو و اسوه خود قرار دهند می توانند به مستکبران بفهمانند که زن با کرامت است و وسیله شهوترانی و استعمار نیست.

وی در خصوص عظمت والای امام رضا (ع) فرمودند: ما ذخایر زیادی داریم، یکی از ذخایری که ما در این جبهه فرهنگی موفق می سازد اتصال به این امام رئوف می باشد. با این اقدام آستان قدس رضوی می توان مشهد الرضا (ع) را در تمامی نقاط کشور نظاره کرد.

خانم میرزا اسکندری از بانوان کردکوی خواست: اجتماعات سازنده خو را در این شهرستان بیشتر کنند، اجتماعاتی که سازنده و موثر می باشد.

خبرگزاری رادکانا

 

seyed می گوید:

سلام
خبرنگار باید تمام ابعاد مراسم را پوشش دهد
متاسفانه مجمع شباب المومنین همیشه مظلوم است. اینهمه زحمت دوستان لااقل یک اسمی از برگزار کننده می آوردید

admin می گوید:

سلام بزرگوار

خدا قوت.شما درست می فرمایید ولی پایگاه خبری تحلیلی رادکانا از دبیر ستاد جناب آقای بنی فاطمه نامبرده که خود عضوی از مجمع شباب المومنین می باشد و معرف حضور همه. ان شاالله در برنامه های بعدی انجام می دهیم.

عذرخواهی ما را پذیرا باشید. از تمامی اعضای مجمع شباب المومنین که در راه خدا فعالیت می کنند صمیمانه تشکر میکنم، بنده یه عینه دیدم این عزیزان در دهه کرامت چه زحماتی کشیدند.

ارسال نظر