جشن تولد فرهاد در روسیه/ قائمی:خوشحالم در روز تولدم روسیه را شکست دادیم
تعداد بازدید تعداد بازدید: 717 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:52 ب.ظ، شنبه، 7 شهریور، سال 1394 نظرات بدون نظر

دریافت کننده چپ دست و گنبدی تیم ملی کشورمان پس از پیروزی برابر تیم ملی روسیه که در آن مسابقه نیز به عنوان امتیاز آورترین بازیکن ایران شناخته شد، به همراه دیگر ملی پوشان و کادر فنی تولد ۲۶ سالگی خود را جشن گرفت.

Golestanema23به گزارش رادکانا،فرهاد قائمی بازیکنی است که حالا همه او را به استیل منحصر به فردش هنگام نواختن سرویس می شناسند. دریافت کننده چپ دست و گنبدی که از نوجوانی پیراهن تیم های ملی ایران را بر تن داشته و به عنوان بهترین اسپکر جوانان جهان نیز برگزیده شده، دانشجوی رشته تربیت بدنی و متولد ششم شهریور 1368 است.

جشن تولد فرهاد در روسیه/قائمی:خوشحالم در روز تولدم روسیه را شکست دادیم

بازیکن شماره پنج تیم ملی کشورمان پس از پیروزی برابر تیم ملی روسیه که در آن مسابقه نیز به عنوان امتیاز آورترین بازیکن ایران شناخته شد، پس از صرف شام با کیکی که امیر خوش خبر سرپرست تیم ملی والیبال کشورمان تهیه کرده بود، به همراه دیگر ملی پوشان و کادر فنی تولد 26 سالگی خود را جشن گرفت.

فرهاد قائمی پس از پیروزی سه بر دو ملی پوشان ایران برابر روسیه در دومین دیدار تدارکاتی تیم ایران در مسکو، گفت: بازی خوبی برابر روسیه داشتیم. روس ها با تمام انگیزه و توان به مصاف تیم ایران آمده بودند، اما نتیجه نگرفتند.

وی با اشاره به برنامه ریزی کادر فنی تیم ملی والیبال ایران برای آماده سازی ملی پوشان گفت: روز به روز بهتر می شویم و یقین دارم تا جام جهانی ژاپن به آمادگی کامل خواهیم رسید تا با کسب پیروزی در مسابقات حساس دل مردم را شاد کنیم.

ملی پوش والیبال ایران در باره عملکردش در روز تولدش برابر روس ها گفت: والیبال کار گروهی است و اگر نتیجه ای به دست آمده با تلاش همه بوده است. خوشحالم که در روز توالدم توانستیمبه پیروزی برسیم و روس ها را شکست دادیم.

وی درباره دومین دیدار ایران و روسیه گفت: باید ببنیم کادر فنی تیم ملی چه خواسته های در مسابقه فردا دارد و بر اساس آن به میدان برویم. به نظرم امروز خواسته های کادر فنی را جواب دادیم./ کاپ

انتهای پیام/

ارسال نظر