جشن تکلیف ۳۱ دانش آموز دختر دبستان مرحومان مداحی کردکوی+تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 167 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:05 ب.ظ، چهارشنبه، 18 اسفند، سال 1395 نظرات بدون نظر

جشن تکلیف ۳۱ دانش آموز دختر پایه سوم ابتدایی دبستان مرحومان مداحی شهرستان کردکوی برگزار شد.

به گزارش سرویس اجماعی رادکانا؛ جشن تکلیف 31 دانش آموز دختر پایه سوم ابتدایی با حضور وجیه اله عسگری مدیر آموزش و پرورش شهرستان کردکوی، حجت الاسلام روشندل، معاونین اداره آموزش و پرورش، فرهنگیان و دانش آموزان و اولیاء آنان در دبستان مرحومان مداحی برگزار شد.

وجیه اله عسگری در این مراسم با اشاره به اهمیت و قدر دانستن این روز توسط دانش آموزان دختری که به سن تکلیف رسیده اند، گفت: دانش آموزان دختر این روز را بخاطر بسپارند و نسبت به بخشش نعمت های خداوندی و توفیق حضورشان در جشن تکلیف، شکرگزار باشند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان کردکوی در این آیین ضمن بیان برخی نکات آموزشی در خصوص رسیدن به سن تکلیف اظهار داشت: نماز خواندن، روزه داشتن، حفظ حجاب، احترام به بزرگترها و دور شدن از گناهان از دستورات مهمی هستند که باید با رسیدن به سن تکلیف آنها را به درستی انجام دهیم.

وی خاطرنشان کرد: جشن بندگی بر شما دانش آموزان خوب مبارک باد و امیدواریم این جشن شروع زندگی جدید در سایه اسلام و عمل به فرامین الهی باشد.

عسگری با تأکید براینکه از این روز به بعد مسئولیت مضاعفی بر دوش فرهنگیان، دانش آموزان، مادران و پدران آنان می باشد، افزود: تا با اجرای اعتقادات دینی و فرامین الهی این روح پاک و شادب را پرورش دهند و در سایه اجرای فرامین الهی روح خود را در مسیر الهی رشد دهند.

گفتنی است؛ همچنین شرکت کنندگان این مراسم به اقامه نماز ظهر و عصر به امامت حجت الاسلام هادی روشندل ایستادند.

تصاویری از این مراسم:

عکاس: یعقوب محمودی

انتهای پیام/

ارسال نظر