جشن تکلیف ۹ سالگی دانش آموزان مدرسه فرهنگیان کردکوی+تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 232 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:31 ق.ظ، یکشنبه، 10 اردیبهشت، سال 1396 نظرات بدون نظر

جشن تکلیف دانش آموزان مدرسه دخترانه ابتدایی فرهنگیان شهرستان کردکوی برگزار شد.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ دانش آموزان مدرسه دخترانه فرهنگیان شهرستان کردکوی با حضور در نمازخانه مدرسه 9 سالگی خود و فرارسیدن سن تکلیفشان را جشن گرفتند.

امام جمعه شهرستان کردکوی در این مراسم ضمن تبریک به دانش آموزان و والدین آنها اظهار داشت: یکی از بهترین جشن های ما همین جشن عبادت است که خوشبختانه در آموزش و پرورش کردکوی به این جشن اهمیت خوبی می دهند.

حجت الاسلام شاعری افزود: جشن تکلیف، تولدی نو در زندگی دانش آموزان بوده و آنان با الهام گرفتن از ائمه معصومین می توانند راه سعادت در زندگی خود را پیدا کنند.

وی با بیان اینکه دانش آموزان متکلف در شمار مخاطبان قرآن قرار می گیرند، خاطرنشان کرد: این افراد از این به بعد باید همه اعمال و رفتار خود را مطابق فرمایش قرآن و روایت اسلامی تنظیم و اجرا کنند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان کردکوی نیز در این مراسم به اهمیت و حساسیت موضوع ارزش های دینی و مذهبی پرداخت و نماز را فرضیه ای برای التیام صدمات روحی بشر معرفی کرد.

وجیه اله عسگری بر ایجاد بسترهای مناسب برای ترغیب نسل نو به این فرضیه، مدرسه را یکی از اصولی ترین ارکان برشمرد و افزود: در تربیت و پرورش، آن اندازه که الگوهای علمی و عینی می توانند کار ساز باشند ارایه صرف مفاهیم کارایی ندارد.

گفتنی است؛ شرکت کنندگان این مراسم به اقامه نماز ظهر و عصر به امامت حجت الاسلام شاعری امام جمعه شهرستان کردکوی ایستادند.

انتهای پیام/

ارسال نظر