جشن فارغ التحصیلی دانش آموزان دبیرستان دخترانه نمونه دولتی حضرت زینب (س) کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 4,205 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:21 ب.ظ، چهارشنبه، 23 اردیبهشت، سال 1394 نظرات ۳ نظر

جشن فارغ التحصیلی دانش آموزان سال سوم دبیرستان نمونه دولتی حضرت زینب (س) دختران کردکوی در پارک جنگلی امام رضا (ع) شهرستان کردکوی برگزار شد.

???????????????????????????????به گزارش رادکانا، این مراسم با حضور مسعود بیدلی مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان کردکوی، سیده هما عقیلی معاون آموزشی، محمدعلی صابری کارشناس مسئول آموزش، مدیر، فرهنگیان و دانش آموزان سال سوم دبیرستان این دبیرستان برگزار گردید.

مسعود بیدلی نامنی مدیر آموزش و پرورش شهرستان کردکوی در این مراسم ضمن عرض تبریک پایان دوره متوسطه به دانش آموزان این دبیرستان گفت: آموزش عالی و دستیابی به سطح بالاتری از دانش نیاز امروز جامعه برای بهتر زیستن است و شما دانش آموزان توانمند در این عرصه بعنوان بهترین های شهرستان قابلیت رسیدن به این مهم را دارید.

وی ضمن بیان نکته نظرات خود درخصوص آمادگی برای شرکت در رقابت مهم کنکور سراسری جهت کسب بهترین موقعیت علمی، افزود: خوب است برای تسریح در امر راه یابی به این رقابت بزرگ تصویر سازی ذهنی روزانه بمدت 5 دقیقه در زمینه حضور در فضاهای آموزشی دانشگاه داشته باشید که برای راه یابی به این مرحله امر مهمی است.

اجرای سرود جمهوری اسلامی، قرائت قرآن، سخنرانی مدیر آموزش و پرورش و دیگر برنامه های متنوع از جمله با تهیه کیک در خصوص فارغ التحصیلی و با برنامه های شاد به استقبال این رویداد مهم در زندگی دانش آموزان رفتند.

انتهای پیام/

فائزه می گوید:

ina tajrobian:D
Khosh gozasht
dame modiremoun va hame masoulin garm:)

پوووووووووفففففففف می گوید:

پوووووووفففففففففففففففففف ):

!!! می گوید:

سوم تجربیااااااااااااا دست و جیغ و هورااااااااااااااااااااااااا!

ارسال نظر