جعل ۴۰ فقره مجوز انشعاب گاز و آب در گرگان
تعداد بازدید تعداد بازدید: 238 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:03 ب.ظ، شنبه، 14 فروردین، سال 1395 نظرات بدون نظر

فرمانده انتظامی استان از دستگیری جاعل کلاهبردار و کشف پیش دستانه ۴۰ فقره جعل و کلاهبرداری تحت اخذ مجوز انشعاب گاز و آب در گرگان خبر داد.

دستگیریبه گزارش سرویس جنایی رادکانا،سردار “سیدمحمود میرفیضی”:‌ در پی شکایت نماینده حقوقی شهرداری گرگان مبنی بر ارائه سند مشکوک به جعل در خصوص حفاری و اخذ انشعاب گاز، مراتب به صورت ویژه در دستور کار ماموران اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی گفت: بررسی‌های مقدماتی پلیس آگاهی به این نتیجه رسید که فردی با اغفال شهروندان و دریافت مبالغی وجه نقد اقدام به تهیه مجوز حفاری انشعاب گاز و آب می کند.

این مقام ارشد انتظامی استان ادامه داد: در این راستا تعداد 9 نفر از مالباختگان نیز شناسایی و پس از انجام تحقیقات لازم مشخص شد جاعل کلاهبردار با اغفال آنان نیز اقدام به دریافت مبالغ زیادی وجه نقد از شهروندان کرده است.

وی با بیان اینکه متهم با زیرکی خاص اقدام به تغییر مکان سکونت خود در مدت زمان کوتاه می‌کرد، بیان داشت: با شگردهای خاص پلیسی و هماهنگی با مراجع قضائی، محل سکونت وی شناسایی و با انجام مراقبت‌‍‌های محسوس و نامحسوس، سرانجام وی طی یک عملیات پلیسی دستگیر شد.

رئیس پلیس گلستان تصریح کرد: در تحقیقات تخصصی به عمل آمده، متهم اعتراف کرد با دریافت وجه نقد، اقدام به مجوز حفاری انشعاب آب و گاز تعداد 40 نفر از شهروندان کرده است.
سردار میرفیضی با بیان اینکه تلاش پلیس در جهت شناسایی شکات دیگر همچنان ادامه دارد، ‌خاطرنشان کرد: متهم پس از انجام تحقیقات به مراجع قضائی معرفی و با قرار صادره روانه زندان شد.

انتهای خبر /پ

ارسال نظر